Režim opravy OPI magicky opravuje slabé nehty

By | September 8, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Stejně jako naše vlasy jsou naše nehty vyrobeny z keratinových proteinů. A když se vazby mezi těmito proteiny přeruší, zažijeme slabost a křehkost. Pokud jsou vaše vlasy v tomto stavu, můžete se obrátit na produkty pro budování vazeb, jako je Olaplex, abyste posílili prameny zevnitř ven. Nyní můžete udělat totéž pro své nehty díky novému séru OPI Repair Mode.

„Typické přípravky na zpevnění nehtů fungují tak, že na nehtech vytvoří ochrannou vrstvu. Ty však nejsou tak účinné, protože posilující efekt zmizí i po odstranění produktu,“ říká Xiaoyan Tu, vedoucí výzkumu a vývoje v OPI, který vedl vývoj režimu opravy. “Podobně jako produkty Olaplex způsobily revoluci v péči o vlasy, technologie Ultiplex v režimu opravy umožňuje produktu proniknout do nehtů, interagovat s nehtovým keratinem a vytvořit nové vazby.”

Víte, že je čas sáhnout po OPI Repair Mode (25 $), když jsou vaše nehty lámavé, slabé a pružné.„Zdravé nehty jsou pevné, hladké, jednotné barvy a konzistence,“ říká Tu. „Nehty se poškozují běžným opotřebením při každodenních činnostech, od psaní na klávesnici přes zahradničení až po používání domácích chemikálií. Mezi první známky poškozených nehtů patří slabší, tenčí nebo lámavé nehty. Pokud se nekontroluje, nehet začne slábnout a projevovat se problémy s lámáním, štěpením nebo loupáním. Doporučujeme použít Repair Mode, pokud si všimnete, že jsou vaše nehty příliš pružné, snadněji se ohýbají nebo pokud na nehtech vidíte viditelné známky poškození povrchu.“

Pokud vaše nehty potřebují důkladné ošetření, používejte Repair Mode dvakrát denně po dobu šesti dnů. Navíc: „Můžete ho použít jako posilovač přípravy pro vaši oblíbenou barevnou službu,“ říká Tu. Jednoduše naneste sérum, nechte ho 10 minut působit a přebytečné sérum odstraňte lihem. OPI tvrdí, že Repair Mode udělá váš nehet čtyřikrát silnější, když se použije podle pokynů. A zdá se, že recenzenti vidí výsledky.

“Tipy [of my nails] “Znovu jsem přešel z průsvitné na bílou, moje nehty jsou silnější, a přestože některé opravdu špatné praskliny stále existují, nezhoršily se,” píše jeden z recenzentů. “Věnoval jsem hodně úsilí kopytům, ricinovému oleji a dokonce pilování až po hřebík, kolem místa, kde začíná rozštěp, to vše pomohlo, ale ne tak rychle.”

Další recenzent dodává: „Myslím, že jsem přesvědčen, že tato věc je kouzelná. Po odlakování před pár týdny se mi nehty loupaly. Aplikoval jsem to několikrát denně po dobu několika dní a pak jsem to použil jako součást.Na lisování nehtů jsem se připravoval asi před 12 dny. Včera v noci jsem si sundal nehty a moje nehty nejeví žádné známky loupání. Po použití opravdu vypadáte viditelně lépe.“

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *