Rothy’s The Ballet Flat: Naše upřímná recenze

By | October 30, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si vsadíte, že si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Není to legrační, jak se módní trendy, které mizí, nakonec vrátí do módy? Světlice, světlice a džíny se širokými nohavicemi z 60. a 70. let byly zapomenuty, když se na počátku 21. století proslavily úzké džíny – ale nyní jsou zpět. Krajkou zdobené nařasené ponožky z 80. a 90. let byly jen další přežitek z dětství, ale v posledních letech se znovu objevily, často se nosí s páskovými podpatky a Mary Janes. A nyní se trend balerín z počátku roku 2010 znovu objevil a na jeho palubu naskočilo mnoho značek – nejnovější z nich je Rothy’s.

Pro ty, kteří nevědí, Rothy’s je udržitelná značka obuvi známá pro své neuvěřitelně pohodlné boty, které lze prát v pračce. Zatímco Rothy’s je možná nejlépe známý pro své mokasíny (The Loafer, 169 dolarů), ploché špičaté boty (The Point II, 155 dolarů) a tenisky (The Lace Up Sneaker, 169 dolarů – na které já osobně nemůžu nemdlobnout). je Rothyho nedávno vydaný The Ballet Flat (135 dolarů) a je jen otázkou času, kdy se stane jedním z bestsellerů značky. Čtěte dále a zjistěte proč.

V tomto článku

Vše o The Ballet Flat od Rothy’s

Jednoznačně: Rothyho baleríny jsou rozkošné. Zaoblené balerínky mají perfektně uvázanou mašli na špičce, která jim dodává ženský pocit a lze je snadno obléknout nahoru nebo dolů. Stejně jako všechny Rothyho boty jsou balerínky vyrobeny z příze, která je charakteristická pro značku, spředenou z recyklovaných plastových lahví na vodu. (To, že jsou úpletové, neznamená, že jsou strečové. Mají malou prodyšnost, ale pokud se pohybujete mezi velikostmi, je nejlepší objednat si o číslo větší.) Celkově jsou balerínky Rothy klasické, i když minimalistické – ale nejsou bez vycpávky. Ve skutečnosti jsou vybaveny novou (vyjímatelnou) stélkou In Love značky, která zajišťuje pohodlí od paty až ke špičce.

Rothy’s, The Ballet Flat – 135,00 $

Dostupné velikosti: 5-13, v polovičních velikostech

Barvy: 5

  • Rozkošný design luku
  • Pohodlné po vloupání
  • Lze prát v pračce
  • Vyrobeno z recyklovaných materiálů

Nejpozoruhodnější kvalita balerínků The Rothy je však něco, co mají všechny siluety značky společné (jak bylo zmíněno výše): lze je prát v pračce. Jednoduše vyjměte vložky, dejte je do studeného jemného prádla a nechte uschnout na vzduchu. (Ať uděláte cokoli, neházejte je do sušičky – roztaví se.)

Moje recenze

Celkově mi Rothyho balerínky připadají docela pohodlné, nemluvě o tom, že jsou nepopiratelně roztomilé. Jakmile si moje podpatky zvykly na materiál, mohla jsem je nosit delší dobu, včetně celého dne pochůzky. Objednal jsem si je ve velikosti 10,5 a i když to nejlépe vyhovuje mým patám a špičkám, při každém kroku je kolem střední části chodidla mezera. Přesto mi tyto boty nikdy neklouzají z nohou, takže si myslím, že je to jen součást designu.

Foto: Autor

Můj největší problém s Rothyho balerínkami (a Rothyho obecně) je ten, že se propagují jako značka bot, která nevyžaduje žádné období vloupání. Zatímco Rothy’s Lace Up Sneakers jsou skutečně jedny z nejpohodlnějších párů bot, které jsem kdy měl, většina ostatních siluet této značky se mi zpočátku otírala o nohy – i když nikdy tak, aby nebyly drsné, jednoduše proto, že v okamžiku, kdy I Pokud cítím tření (než začne být bolestivé), použiji chránič puchýřů (Bůh žehnej náplasti Hydro Seal Blister Cushions), aby se to nezhoršilo. V případě balerínků Rothy’s mi přišel tmavě modrý lemovaný podpatek trochu tužší, než se mi normálně líbí, a díky své výšce sedí přesně na achilovce, takže jsem ho cítil při každém kroku. Postupem času jsem si na to ale zvykl a nyní mi to přijde velmi, velmi pohodlné.

Jediné, co se mi na balerínkách nelíbí, je, že i když jsou pletené, nejsou moc prodyšné. Pokaždé, když jsem je měl na sobě, zdálo se mi, že mám zpocené podrážky během několika sekund. Přesto je materiál velmi univerzální a lze jej plynule elegantně i ležérně kombinovat. Myslím, že tato látka funguje stejně dobře na brunch a vyřizování pochůzek jako do kanceláře a ven. (Dokonce je nosím jako součást mého Halloweenského kostýmu Chiquita Banana – jsou perfektní!) Takže pokud jste připraveni vrátit se ke svému předchozímu oblíbenému balerínskému trendu, není lepší čas než současnost, ani neexistuje odolnější silueta než Rothy.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *