Rutina silového tréninku s vlastní váhou: pouhých 10 minut

By | September 15, 2023

TExistují hory výzkumů, které ukazují výhody silového tréninku, jako například: B. Zlepšení svalové hmoty, prevence úbytku kostní hmoty a zvýšení sebevědomí. Ale pokud je vaše láska k jinému sportu a tohle jste nedělali The Pokud máte každý týden hodně času na opakování, může být krátký silový trénink s vlastní vahou právě to, co potřebujete pro komplexnější cvičební rutinu.

V epizodě tohoto týdne Dobré pohybyKat Atienza, spolumajitelka Sessions, vás provede bleskovou hodinou silového tréninku, kterou můžete zkombinovat s během, jízdou na kole, jógou nebo horolezectvím, abyste získali výhody uvedené výše. (Je to také skvělé, pokud máte nabitý program a chcete si jen trochu zacvičit.)

Po krátkém a příjemném zahřátí rovnou začněte s několika pohyby na posílení svalů. „Máme dvě pracovní sady po třech cvičeních. Naše pracovní doba je 30 sekund práce, 10 sekund odpočinku a všechno si prostě projdete dvakrát,“ říká Atienza na úvod tréninku.

Abych dal svůj docela Když své tělo procvičíte, můžete očekávat pohyby, které procvičí vaše nohy (jako výpady a cvičení na dobré ráno), vaše jádro (jako kliky) a ruce (jako boční prkna). A nebojte se, že si budete muset nechat čas na vychladnutí: Atienza vás trochu protáhne, jakmile uděláte poslední opakování a oprášíte ho.

Takže až budete připraveni se hýbat, nazujte si tenisky a popadněte podložku. Sledujte celé video zde a – jak poznamenává Atienza na konci – můžete své oblíbené pohyby začlenit do svých ostatních tréninků, abyste dále posílili své svaly a kosti při každém pocení.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *