Sada Nuface Trinity+ Kit je u QVC sleva 15 %.

By | November 7, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Ačkoli je to považováno za známku plnohodnotného života, někteří lidé mohou chtít snížit výskyt vrásek a zpevnit pokožku obličeje, která má tendenci ztrácet elasticitu a kolagen s věkem. A díky inovacím v péči o pleť již nemusíme trávit nespočet dolarů a hodin v lázních, abychom si tónovali, tvarovali a tónovali obličej. Péči můžeme své pleti dopřát v pohodlí domova.

Vstupte do Nuface Trinity+ (původně 423 $, nyní 349 $), přenosného mikroproudového tónovacího zařízení na obličej, které je oblíbené u celebrit a milovníků krásy (včetně editorů W+G). Použijte slabý elektrický proud (nebojte, je to tak). nízký), stimuluje obličejové svaly a při důsledném používání má za následek pevnější a pevnější vzhled. Domácí použití zabere pouhých pět minut denně, s viditelnými výsledky za pouhý měsíc. Nejlepší ze všeho je, že u QVC je sleva 15 procent pouze na 24 hodin.

Nuface, přístroj na obličej Trinity+, ELE nástavec, aqua gel a kartáč – 349,00 $

Původně 423, nyní 349 Kč

  • Obsahuje zařízení NuFace Trinity+, nástavec ELE (Effective Eye + Lip), lahvičku s aqua gelem a štětec
  • Jemný mikroproud vytvaruje, zmatní a vyhlazuje pokožku
  • Funguje okamžitě
  • Vytvořeno a testováno kosmetičkou
  • Výsledky fungují nejlépe v průběhu času

Pokud rychle projdete webem Nuface, objevíte stovky spokojených zákazníků, kteří chválí produkt za to, že již neochabuje. Jemné vlny stroje jsou zásadním faktorem při napínání pokožky, napínání oblastí, které ztratily elasticitu, a zároveň vyhlazují texturu a snižují výskyt jemných linek.

Používám ho každý den už skoro měsíc a moje pleť vypadá napnutější, pevnější a méně povislá. sdílí na webu značky 45letý zákazník. Jiní souhlasí a jsou šokováni tím, jak dobře Nuface Trinity funguje Přesně řečeno funguje – není to jen další trik. Od té doby, co mi bylo 50 let, můj obličej prostě vypadá povisle a cítím se a vypadám starší, než je můj věk. Ale od té doby, co jsem začal používat Nuface, se mi vrásky na čele výrazně zredukovaly a tváře se mi zvedly, píše další zákazník. Používám ho alespoň pětkrát týdně po večerech při sledování svých oblíbených pořadů. Pro mě je to uklidňující způsob relaxace před spaním… Pokud se k jeho užívání odhodláte, uvidíte viditelné výsledky.

Jak již bylo zmíněno, zaměstnanci W+G tuto vychytávku také milují. Bývalá redaktorka krásy W+G Rachel Lapidos již dříve v dlouhé recenzi uvedla, že to během několika minut „zničilo“ její otoky na obličeji. Nora Grenfell, viceprezidentka pro růst publika a obchod ve W+G, přísahá na její schopnost pozvednout a tvarovat. “Opravdu jsem nečekala, že to bude fungovat, ale okamžitě to udělalo viditelný rozdíl,” říká. “Účinky jsou zpočátku rozhodně dočasné, ale očekává se, že se časem zvýší. Také miluji rituál jako součást své rutiny péče o sebe.”

Jak bylo uvedeno výše, většina uživatelů Nuface hlásí lepší výsledky při konzistentním používání. Naštěstí je neuvěřitelně snadné – a co je důležitější – bezpečné používat doma. (Můžete jej použít při sledování televize, čtení knihy a dokonce i v posteli, než usnete – praktické.) Pro použití jednoduše naneste silnou vrstvu aqua gelu (je součástí startovací sady) a nechte vypálit směrem nahoru a poté posuňte zařízení nahoru podél čelisti, tváří, čela a krku. Zařízení pípnutím označí, kdy se má přesunout na další místo, a po dokončení jej můžete umístit na nabíjecí dok, dokud nebudete připraveni telefon znovu zapnout. Je to tak jednoduché a co víc, zákazníci uvedli, že proces je bezbolestný – jak by měl být při správném použití.

Vzhledem k vysoké chvále, které se Nuface Trinity dostalo, je jasné, že se vyplatí investovat vzhledem k tomu, že hodinový lázeňský obličej může v dnešní době stát kdekoli od 150 do 500 USD. I když je zařízení jen o devět procent levnější, každý dolar se počítá.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *