Šampon Jhirmack Silver Plus Ageless Shampoo udržuje šedé vlasy živé

By | September 10, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Právě mi bylo 28 a při čištění zubů jsem se díval do zrcadla. „Je to… je to… a ŠEDÉ VLASY?!“ Prakticky jsem zakřičel na svůj odraz. Dlouhý stříbřitý pramen, který byl dříve mezi mnoha tmavšími prameny na mé hlavě nějak neviditelný, nyní trčí, aby pozdravil. Okamžitě jsem ho vytáhl pinzetou Tweezerman a tiše jsem se modlil, aby to byl nepředvídaný incident, který se už nikdy nebude opakovat.

I když v dnešní době nemohu říci, a [redacted] O několik let později mám zajímavou partu šedin, která raší přímo uprostřed mé části – já smět Řekněme, už jsem se smířil s tím, že odstíny šedé se prostě stávají. Dokonce jsem se je naučil obejmout (a přestat je vytrhávat, o čemž mi můj kadeřnický bratranec řekl – zadýchat se! – ta část je kudrnatá). Je tedy zřejmé, že hledám šampon, který mi pomůže udržet šediny zářivé a svěží, aniž by působily matně nebo mosazně. Způsob, jak ji oživit? Obsahuje šampon Jhirmack Silver Plus Ageless Shampoo, který stojí pouhých 16 dolarů za balení po dvou.

Ale co vlastně způsobuje, že se objevují šedé vlasy?

“Někteří lidé začnou šedivět v raném věku, zatímco jiní šediví až ve 40,” říká Cody Cross, vlasový kolorista v Cutler Salon. „Když vlasy začnou šedivět, je to kvůli nedostatku melaninu ve vlasovém stvolu. Postupem času melanin odumírá, což způsobí, že se nejprve odráží stříbrná, šedá a pak bílá (nebo vůbec žádná barva).Co se týče příčin šedivých vlasů, Cross říká, že dva hlavní viníci jsou genetika a stres. Poukazuje také na faktory, jako je onemocnění štítné žlázy nebo nedostatek B12.

Nicméně, pokud jde o změkčení matnosti šedin, fialový šampon je pravděpodobně vaše nejlepší sázka. “Fialové barvivo přidávané do šamponu pomáhá neutralizovat žluté tóny, které mnoho lidí nemá rádo, pokud preferují ledový, stříbrný nebo šedý vzhled,” říká Cross.

I když je na trhu mnoho fialových šamponů, tato verze Jhirmacku ​​mění hru. Je speciálně vytvořen pro všechny stříbrné a šedé tóny a pomáhá odstranit žluté a mosazné tóny. Zahrnutí oleje z makadamových ořechů a kolagenu navíc pomáhá vyživovat, posilovat a hydratovat tyto nevyhnutelně hrubé šedé prameny. CoQ10 zároveň pomáhá chránit vlasy před poškozením stylingem. Absolutní síla fialového šamponu? Rozhodně.

Cross doporučuje použít fialový šampon alespoň několikrát mezi barevnými schůzkami, aby si zachoval stříbrný vzhled, a říká: „Všechny vlasy mají teplo a lze je zahřát.“ Ale abyste si nevzali představu fialové pokaždé, když myjte si vlasy Varuje před používáním příliš velkého množství šamponu, jako je tento, protože „příliš mnoho fialového šamponu může způsobit, že vaše vlasy nebudou reflexní,“ říká.

S téměř 3 000 pětihvězdičkovými recenzemi na Amazonu není divu, že tento šampon zanechává matné šediny. Vlasy jsou „vždy zářivé a lesklé, nikdy ne matné,“ chválí jeden recenzent, zatímco jiný říká: „Tento šampon používám od doby, kdy jsem zešedivěl (přes 15 let). Vždycky jsem dostával komplimenty na své vlasy, protože jsou tak krásné a nejsou žluté jako tolik lidí.“ A pak je tu jeden raver, který to říká přímo k věci: „Udrží mé bílé vlasy bílé a odstraní veškerou žlutou! “

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *