Samsung Airdresser drasticky snížil mé účty za chemické čištění

By | September 14, 2023

TJeho rok nebude jednoduchý, týme. Nejen, že se mnozí z nás nachází uprostřed pandemie, ale také jsme pod tíhou nových povinností v domácnosti, což zvyšuje tlak na již tak napjatou dobu. Dovolte mi zaškrtnout jeden z těchto úkolů ze seznamu: 1 149 USD Samsung Airdresser (který je v současnosti výrazně zlevněný o 600 USD), zatímco velká počáteční investice může výrazně snížit vaše potíže s praním tím, že udrží vaše oblečení na úrovni Chemické čištění trvá asi 40 minut. .

Vzduchotechnika, která je považována za dezinfekci oděvů, funguje tak, že na vaše oblečení uvolňuje páru o vysoké teplotě, aby odstranila prach a 99 procent pachů látek. Truhla se otevírá jako skříň a uvnitř najdete skříň podobnou sestavě se třemi věšáky, háčky na příslušenství a provizorní policí na předměty, které byste mohli chtít položit naplocho. (Vzpomeňte si na dětské hračky, šátky, přikrývky atd.) Jakmile vyberete předměty, které chcete vyčistit, a umístíte je do klimatizace, můžete stroj zapnout buď ručně výběrem jednoho ze čtyř režimů čištění – Normální, Rychlý, Dezinfikujte nebo dezinfikujte – nebo můžete stroj spárovat s aplikací Samsung Smart Things. To vám umožní vybrat si nejlepší „recept na péči“ pro vybrané položky, abyste zajistili, že budou řádně vyčištěny.

Foto: Samsung

Nakupujte nyní: Samsung Airdresser, 1 149 $

I když jsem očekával, že bude vyžadovat nějaký systém vodních hadic, ve skutečnosti k jeho zapojení potřebujete pouze elektrickou zásuvku, což znamená, že jej lze umístit kdekoli ve vaší domácnosti, kde chcete. Ve skutečnosti jsem viděl několik docela chytrých integrací skříněk, díky kterým vypadá chytrá skříň Cher Horowitz jako přežitek. Ve spodní části truhly jsou dvě nádoby: doplňovací nádrž a vypouštěcí nádrž; A velké překvapení: naplníte doplňovací nádrž novou vodou a použitou vodu z vypouštěcí nádrže zlikvidujete. Tento systém cirkulace vody spolu s funkcí odvlhčování pomáhá udržovat věci uvnitř stroje hygienické a zabraňuje růstu plísní.

Před prvním použitím Airdresser jsem si stáhl aplikaci, abych zjistil, který cyklus by nejlépe fungoval pro předmět, který jsem chtěl vyčistit: vyšívanou bavlněnou košili s knoflíky, která je snem Zoom (čti: dostatečně dlouhá na to, aby to byly šaty). při sezení, ale ve skutečnosti ne dostatečně dlouho při vstávání). Dotyčný kus byl schován v zadní části mého šatníku loni na jaře, v době vrcholící pandemie COVID-19 v NYC. Bylo to trochu páchnoucí, rozhodně ne čerstvé a mírně pomačkané, což z něj dělalo perfektní kousek k otestování airdresseru.

Přes aplikaci jsem nastavil vzduchotechniku ​​a bylo mi doporučeno 40minutový cyklus na košili a prostěradlo, abych věci osvěžil „svěží venkovní vůní“, protože v těchto dnech téměř nikdy nechodím ven. Vím, že praní prádla by nemělo být vzrušující – vzpomeňte si, když jste byli malí a vaši rodiče dostali k narozeninám vysavač a vy jste se zapřísahali, že to nikdy neuděláte – ale nějak to bylo. Když byl cyklus dokončen, otevřel jsem krabici a všiml jsem si, že moje košile už nevoní pot od stresu. Byl okamžitě nositelný a mnohem svěžejší. I když vzduchotechnika neodstranila z oděvu všechny záhyby – stejně bych ho asi lehce vyžehlila – do 40 minut jsem byla zpět v prodejně, aniž bych ho musela odevzdat v místní čistírně a znovu vyzvednout za čtyři dny (nebo to navždy zapomenout).

Sečteno a podtrženo, pokud jste někdo, kdo často čistí chemicky a je ochoten upustit od velkých účtů za domácí alternativu, budoucnost je tady a, wow, je to snadné?

OH, ahoj! Vypadáte jako někdo, kdo miluje cvičení zdarma, slevy na oblíbené wellness značky a exkluzivní obsah Well+Good. Zaregistrujte se do Well+, naší online komunity wellness insiderů, a okamžitě odemkněte své odměny.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *