Spice Girl Mel B sdílí rady ohledně fitness ve vašich 40 letech

By | October 8, 2023

FOd „okořeňte si život“ po „Pokud chcete být mým milencem, musíte být s mými přáteli,“ rady Spice Girls se od té doby, co Emma, ​​​​Gerri, Mel, za posledních dva a půl roky neustále vyvíjely. desetiletí pravda B, Mel C a Victoria vzali svět útokem v 90. letech.

Běh času neučinil jevy méně moudrými. Nyní však Spice Girl Melanie Brown alias Mel B (aka „Scary Spice“) sdílí nejen dívčí sílu a moudrost při randění, ale také své postřehy, zkušenosti a tvrdý postoj v rámci kampaně na budování důvěry se značkou spodního prádla a aktivního oblečení Pour. Moi pro stárnutí a udržení kondice ve vašich 40 letech.

Prosím, nenechte se tímto pocitem deprimovat tím, že upadnete do pasti „Jsem tak starý“! Je to dar, který ženy mileniálů v 90. letech považovaly za dívky a stále může pomoci přinést pozitivitu a sílu do dalších důležitých fází našeho života.

Je to dar, který ženy mileniálů v 90. letech považovaly za dívky a stále může pomoci přinést pozitivitu a sílu do dalších důležitých fází našeho života.

Jak udržovala Mel B, nyní 48 let, život pikantní? Z pohledu zvyků a perspektivy učinila cvičení a sebe-soucit o tom, jak toto cvičení vypadá, součástí jejího každodenního života.

“Pokud jde o očekávání, myslím, že k sobě musíte být mnohem laskavější,” říká Brown o Pour Moi. „Dělejte to, co považujete za správné a udržitelné – ať už je to 10 až 15 minut denně nebo několik hodin týdně. A běhat víc. Nejezděte vždy autem na krátké cesty. Choďte, používejte schody, ne výtah – je úžasné, jak to může zlepšit vaši celkovou kondici.“

Pokud jde o fitness modality, Brown byla aktivní celý svůj život (ano, všichni si pamatujeme ty taneční pohyby). Ale ona říká, že je ještě důležitější zůstat fit ve svých 40 letech, zejména při silovém tréninku.

“Určitě přidejte více závaží, protože potřebujete udržet své kosti a svalový tonus,” říká Brown. Má pravdu – silový trénink je prospěšný v každém věku, ale přínosy pro vaši dlouhověkost, kardiovaskulární, kostní a funkční zdraví „se stávají relevantnějšími a důležitějšími, jak stárnete,“ říká Sharon Gam, PhD, CSCS, fyzioložka cvičení a certifikovaná správní rada. Silový sportovec a kondiční specialista Well+Good již dříve vyprávěl o silovém tréninku ve stáří.

Vědět, že možná budete chtít zvýšit svůj silový trénink a najít k tomu motivaci a bezpečný prostor, jsou dvě různé věci. Brown vám radí, abyste tuto výzvu přijali s lehkostí, sebeláskou a jedinečnou důvěrou, která přichází se zralostí.

“Dobrá věc na stárnutí je, že se méně staráte o to, co si lidé myslí, takže to akceptujete,” říká Brown. „Jen do toho, vytěžit z toho maximum a užít si to. Pro mnoho lidí může být první vstup do posilovny zastrašující, ale pamatujte, že lidé jsou tu od toho, aby vám pomohli, ne vás soudili. Soustřeďte se jen na to, co chcete dělat a čeho chcete dosáhnout.“

To povzbuzení prostě znamená víc, když přijde od Spice Girl, víš? Viva navždy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *