Stojí to za cenu 140 $?

By | September 15, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Po téměř deseti letech jako spisovatelka krásy a testování stovek produktů péče o pleť mohu upřímně říci, že jsem se nikdy nesetkala s tonerem, který bych milovala natolik, že bych ho důsledně začlenila do své rutiny péče o pleť. Neříkejte to svému dermatologovi, ale často tento krok vynechávám a po čištění jdu rovnou ke svým sérům a hydratačním krémům. Alespoň do té doby, než se mi dostal do rukou nový La Mer Resurfacing Treatment (140 $), který se začal prodávat začátkem tohoto léta.

Nemusíte být fanouškem krásy, abyste La Mer poznali. Proslulá francouzská značka péče o pleť je nejlépe známá pro svůj ikonický Créme De La Mer, který prodává za Hm380 dolarů za sklenici. Přesto na něj dermatologové a kosmetičky přísahají pro jeho známé hojivé a omlazující účinky; Dokonce i náš bývalý skeptický komerční ředitel si ho po vyzkoušení pro příběh zamiloval.

Nyní má značka jeden světlo levnější produkt, který slibuje podobná tvrzení jako jeho krémový předchůdce. Ošetření La Mer’s Resurfacing se nazývá „obličej v lahvičce“, protože obsahuje všestranné složení, které pro vaši pleť udělá doslova vše, včetně exfoliace, hydratace a rozjasnění. Na rozdíl od jiných tonerů, které jsem vyzkoušela, ho miluji, protože vytváří toto perfektní Jako základ pro zbytek vaší rutiny péče o pleť, zvláště pokud máte suchou pokožku a potřebujete aplikovat různé doplňovací přípravky, abyste získali dostatek živin. Ale stojí to za tu cenu 140 $? Více o tom níže.

V tomto článku

Jak to funguje

La Mer Resurfacing Treatment je tonikum, které aplikujete ráno a večer po umytí obličeje. Je navržen tak, aby byl multitasker, podporoval obnovu buněk a poskytoval všechny magické věci, které se dějí pleti, když je účinně hydratovaná (myšleno: zjemnění, projasnění a rozjasnění).

Recenze La Mer The Resurfacing Treatment

La Mer The Resurfacing Treatment – ​​140,00 $

Hlavní přísady: GKyselina lykolová, glycerin, extrakt z řas

Velikost: 3,4 unce

  • Poskytuje lehkou hydrataci.
  • multitasking
  • Lehká, botanická vůně
  • Zářivý, orosený povrch
  • Drahý
  • Během používání se doporučuje omezit sluneční záření

Tato mega-hydratace pochází z glycerinu a extraktu z mořských řas, které hydratují pokožku, což je absolutní dar z nebes pro ty z nás (ahoj, já!) s neustále dehydratovanou pletí. Je zde také kyselina glykolová, silný exfoliátor, který odstraňuje odumřelé kožní buňky a obecné nečistoty. Samotné složení se vyznačuje nízkým pH, které podporuje vyváženější mikrobiom na povrchu pokožky a zároveň čistí póry. Bonus: Vše přichází v té nejkrásnější skleněné lahvičce, která vypadá tak úžasně i na vaší #poli.

Moje recenze

Jak již bylo zmíněno, obvykle nepoužívám toner ve své rutině péče o pleť. Mám rád, když jsou věci co nejvíce zjednodušené, a pokud nejsem nadšený ze vzorce, nepřidám ani krok navíc. Tento toner od La Mer však úplně změnil můj názor na sílu tónování. Líbí se mi, jak jemné, ale účinné ošetření resurfacingu odstraňuje suchou odumřelou pokožku a zároveň poskytuje dostatek světla a rychle absorbuje vlhkost. Jiné tonery, které jsem použila, jsou momentálně hydratační, ale rychle vysychají a zanechávají pokožku žíznivější než předtím – ne tento. Moje pleť ho úplně vstřebá a dlouho po nanesení zůstává zářivá a vyživená i bez krému.

Začlenila jsem tuto péči o pleť do své ranní a večerní rutiny po dobu tří týdnů, abych viděla, jak dobře funguje (a zda stojí za cenu 140 $). I když jsem nezaznamenal žádný rozdíl ve vzhledu vrásek (něco, co lze údajně zmírnit kyselinou glykolovou), cítil jsem téměř okamžitou změnu úrovně suchosti pokožky a zjistil jsem, že vytváří pružnější povrch pro pokožku. zbytek mého režimu Pleťový primer funguje s make-upem. Jako někdo, kdo je citlivý na vůně, jsem nikdy neměl pocit, že by vzorec přehlušil mé smysly, ale místo toho jsem se cítil povzbuzen lehkou botanickou vůní (která voní jako lázně, ale je méně silná). A při pravidelném používání jsem si všimla, že moje pleť byla po ranním probuzení trochu hydratovanější, což se skoro nikdy nestává.

Moje největší stížnost na tento produkt je opatření. Protože obsahuje kyselinu glykolovou, která může být na citlivou pokožku trochu drsná, La Mer doporučuje omezit slunění během používání a alespoň týden po něm. A protože jsem to v létě testoval z domova v Los Angeles, přišlo mi to trochu obtížné. Přesto beru svou ochranu proti slunci vážně, takže jsem se vždy natíral opalovacím krémem a nosil spoustu klobouků, když jsem věděl, že budu vystaven slunci po delší dobu.

Čas na otázku za milion: Stojí to za to? Ano, nepochybně, ano. I když jsem obvykle holkou v péči o pleť s ohledem na rozpočet, nyní chápu, proč některé věci prostě stojí za luxusní cenu – protože i když tato láhev za 140 dolarů není levná, vyplatí se do ní investovat.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *