T3 Curl Wrap zkrátil můj styling na 15 minut

By | September 8, 2023

AI když jsem spisovatelka krásy a životního stylu, moje kosmetické rutiny byly vždy velmi jednoduché, zejména pokud jde o péči o vlasy. mám Pryč Příliš mnoho vlasů a docela kudrnaté, takže jejich úprava trvá věčnost. Většinu času je pro mě bolestivé je upravovat teplem, protože to může trvat až dvě hodiny, pokud vlasy ještě nejsou suché. Ale i když je sucho, chce to čas alespoň Přidání plážových vln nebo jejich narovnání trvalo 45 minut – nebo alespoň dokud se mi do rukou nedostal nový T3 Curl Wrap (200 $).

Díky inovativní samootočné hůlce mohu vytvořit skvělý vzhled plážových vln za 15 minut Byt. Pamatuji si, že když jsem ji poprvé použil, běžel jsem za spolubydlící a řekl: ‚Musíš se podívat na tuhle kulmu, kterou jsem dostal.‘ Je to ta nejlepší věc, která se mi kdy stala.“A samozřejmě musím přiznat, že bývám dramatický a hodně přeháním. To se však z novinářských důvodů snažím co nejvíce obsáhnout. Chci říct, že mým úkolem je upřímně říct čtenářům, zda produkt stojí za jejich těžce vydělané peníze, nebo ne. Po dvou týdnech testování tohoto produktu a jeho používání každý druhý den mohu s jistotou říci, že T3 Curl Wrap stojí absolutně 200 $. A jedna kadeřnice, Amania Shawn, s více než 15 lety zkušeností, souhlasí. Mluvil jsem s ní, abych zjistil, co si o tomto nástroji myslí, a získal tipy, jak jej co nejlépe využít.

T3, Curl Wrap 1,25″ Automatická rotační kulma s dlouhou hlavní – 200,00 $

  • Výrazně zkracuje čas na styling
  • Bezpečnější použití bez popálení
  • Devět různých úrovní ohřevu
  • Extrémně šik design
  • Vybaveno domovským tlačítkem, které vrátí hlaveň do původní polohy
  • Automatické vypnutí po jedné hodině nepoužívání
  • Má pouze dvě nastavení času
  • Kudrny připomínají spíše plážové vlny

Co se stalo, když jsem vyzkoušel T3 Curl Wrap?

Nemohu říci dost dobrých věcí o této automatické rotaci kulmy. Zkrátilo mi to čas na styling a usnadnilo mi úpravu vlasů. A protože jsem měla vlasy hotové, lesklé a vlnité, cítila jsem větší sebevědomí. Něco takového si za peníze nekoupíte. Ale pokud by to bylo možné, 200 dolarů by nebyla vůbec vysoká cena.

Z funkčního hlediska je na T3 Curl Wrap toho hodně, co se vám líbí. Má například devět různých nastavení teploty, která vám umožní upravit teplotu podle toho, co nejlépe vyhovuje vašemu typu vlasů. Navíc je zde skvělá bezpečnostní funkce, která vypne váš nástroj, pokud jej po hodině nepoužíváte.

to je zřídka že mohu dát produktu naprosto nadšenou recenzi. Zkontroloval jsem sexuální hračky, tenisky a zátěžové běžecké punčochy. V každé recenzi produktu jsem našel nevýhodu – a většinou si toho všimnu už po pár použitích. Nevýhody T3 Curl Wrap bylo trochu těžší najít. A jak můžete vidět ze seznamu výhod a nevýhod v předchozí části, ve skutečnosti tomu tak není The Spousta věcí, které jsem na Curl Wrap našel špatně.

Líbilo se mi, že to byl výjimečně jednoduchý nástroj pro použití doma. „Tento produkt je jedinečný, protože tuto žehličku může používat kdokoli, ať už profesionál nebo začátečník,“ říká Shawn. Je zřejmé, že vlasový profesionál by byl schopen tento nástroj velmi snadno zjistit. Na druhou stranu pro nováčka (jako jsem já) může být obtížnější toto použít – zvláště na začátku.

Protože kulma se může otočit směrem k vám nebo Když jsem byl od tebe pryč, bylo pro mě zpočátku trochu obtížné přesně vědět, kam s tím chci jít. Jakmile jsem si uvědomila, že se kulma otáčí doprava, když stisknete tlačítko doprava (a doleva, když ji stisknete doleva), byla hračka dostat své kadeře tak, jak jsem je chtěla.

Marlene Gonzalez, kadeřnice z Nine Zero One Salon v Los Angeles, dodává, že je to nejlepší nástroj pro domácí použití. “Velikost kulmy je ideální pro přirozeně vypadající vlny, protože mění směr,” říká. “Kromě toho se ozve pípnutí a mírné vibrace, které vám dají vědět, že jsou vlasy připraveny k uvolnění.”

Pomocí tlačítka na zadní straně kulmy můžete nastavit časovač na pět nebo osm sekund. Na zadní straně je také volič rychlosti, který vám umožní určit, jak rychle chcete, aby se vaše kadeře ovinuly kolem kulmy. Spodní tlačítko na zadní straně kulmy poskytuje senzorickou zpětnou vazbu, která vytváří jemné zvuky a vibrace.

Na přední straně zařízení můžete stisknutím tlačítka Home resetovat hlaveň, vybrat směr otáčení, nastavit nastavení teploty a zapnout a vypnout žehličku.

Nejlepší tipy pro kadeřníky při používání T3 Curl Wrap

Stejně jako u všech ostatních zařízení pro tepelný styling i zde platí: The Nejdůležitější věc, kterou můžete udělat, je použít dobrou tepelnou ochranu, říká Shawn, který jako tepelnou ochranu doporučuje Guy Tang MyDefender (28 $).

Když jste připraveni začít skutečně upravovat vlasy, navrhuje “nakrájejte si vlasy a začněte od konečků vlasů. T3 se postará o zbytek, když stisknete spínač automatického natáčení.”

Abyste se seznámili s tím, jak T3 Curl Wrap funguje, Gonzales doporučuje použít jej několikrát bez tepla, abyste si procvičili kroucení a kroucení. Mohu za to ručit, protože bych si přál, abych to udělal od začátku. Celkově je to však jeden z nejrevolučnějších produktů, které jsem kdy vyzkoušel, a jsem velmi nadšený, že ho budu nadále používat.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *