Tarte Shape Tape Concealer je v prodeji za super dostupnou cenu

By | September 10, 2023

Původní cena 61 $, nyní 25 $

Tarte’s Shape Tape Concealer má kultovní pokračování, a to z dobrého důvodu. Korektor pod očima, obohacený o výživné složky pro péči o pleť, jako je bambucké máslo a máslo z mangových semínek, a také o extrakt z kořene lékořice, který může mít skutečně rozjasňující účinek na pleť, pomáhá dočasně maskovat tmavé kruhy pod očima a zároveň vyhlazuje pokožku a jemné rozmazávání. linky a vrásky. Jako korektor tento vzorec funguje Divit se, Proto na to tolik lidí přísahá. Kromě výhod v péči o pleť má korektor dlouhotrvající pigmenty, které poskytují až 16 hodin plného krytí, má nemačkavé složení a je voděodolný, takže se nehne ani při pocení.

Kromě korektoru Tarte Shape Tape Concealer toto trio obsahuje také oblíbenou značku Shape Tape Glow Wand, formuli zvýrazňovače, která využívá minerální pigmenty a diamantový prášek k vytvoření zářivé pleti. Podobně jako Tart Concealer obsahuje toto složení složky péče o pleť pro dlouhodobější výsledky, včetně vyživujícího bambuckého másla, rozjasňujícího extraktu z kořene lékořice a extraktu z porcelánových květů bohatých na antioxidanty. Je navržen tak, aby zvýraznil odlesky obličeje a dodal přirozeně vypadající záři. Vzorec však může být také aplikován na horní část očních víček, aby se vytvořil efekt třpytivých stínů.

Co je zahrnuto: Shape Tape Contour, Shape Tape Glow Wand, Quickie Blending Sponge

Barvy: 8

Hlavní složky korektoru: Bambucké máslo, máslo z mangových semen a extrakt z kořene lékořice

Hlavní ingredience zvýrazňovače: Porcelánový květový extrakt, máslo z mangových semen, bambucké máslo, extrakt z kořene lékořice, minerální pigmenty a diamantový prášek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *