Tato polední pauza protahovací lekce uvolní celé vaše tělo

By | September 14, 2023

TPrůměrný americký dělník má během pracovního dne asi 35 minut na oběd. Pokud jste si ohřívali včerejší zbytky v mikrovlnné troubě a dívali se na pár desítek TikToků, pravděpodobně máte asi 10 minut, než se ve vaší e-mailové schránce rozezní píseň sirény. Pokud však chcete tento čas využít k relaxaci a rozproudění krve, než se vrátíte ke své každodenní rutině, je strečink na polední přestávku tou správnou cestou.


V epizodě tohoto týdne Dobré pohyby, instruktor East River Pilates Brian Spencer vám ukáže, jak uvolnit svaly a klouby, když vás tlačí čas. “Dnes si dáváme pěknou polední pauzu – perfektní malá svačina, kterou si můžete dát uprostřed dne, kdykoli máte čas,” říká ve videu výše. „Skutečně se zaměřujeme na svalové skupiny, které se napínají, když celý den sedíte nebo stojíte. Takže tohle je perfektní, když jste uprostřed pracovního dne.”

Především hamstringy, kvadricepsy, hrudní páteř, prsní svaly a kyčle nejvíce trpí tou prací na stole, takže Spencer se postará, aby vás provedl protahovacími a ohebnými cviky, a se vším tím napětím klikněte na tlačítko „Upravit „Zpět“. . V nabídce jsou pozice psa, holuba, ohnutí vsedě, otočení páteře a pozice luku (a pokud chcete, můžete na závěr přidat i krátkou, chutnou savasanu).

Než se tedy vrátíte do práce, udělejte ještě jednu věc Pouze tobě. Najděte si podložku na jógu nebo kobereček, oblékněte si elastické kalhoty a stisknutím tlačítka Play spusťte Spencerův obědový reset.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *