Tato rutina spodní části těla funguje za 15 minut

By | September 16, 2023

TNejnovější epizoda Dobré pohyby obsahuje cvičení na dolní části těla, s laskavým svolením majitelky Barre3 Alicie Sokol, které je navrženo tak, aby roztřáslo končetiny. Dobře, technicky se vaše nohy nemusí třást, abyste budovali svaly – právě naopak, třes mohl To znamená, že si mezi sériemi dostatečně neodpočíváte. Mějte to na paměti při procházení tohoto 15minutového cvičebního videa. Ať tak či onak, je to jednoduchá rutina navržená tak, aby vám pomohla vytvarovat a zpevnit dolní končetiny.

“Budeme používat malý rozsah pohybu, abychom skutečně zapracovali svaly… a pak to opláchneme a uděláme široký rozsah pohybu.” [exercises] Bude to opravdu dobrý pocit a zrychlí se vám tep,“ říká Sokol.

Sokolova 15minutová rutina spodní části těla nevyžaduje žádné vybavení – dokonce ani barre, pro případ, že byste se báli. A barre začátečníci jsou vítáni, protože cvičení nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti. Navíc nabízí úpravy pro pohyby, které jsou pro klouby náročné (nebo jen pro někoho obtížné).

Nejlepší na tomto cvičení však je, že zabírá velmi málo místa, takže je ideální pro jakoukoli plochu o velikosti skříně, kterou jste si za poslední rok zřídili jako svou posilovnu. A i když se tělocvičny a studia (konečně!) znovu otevřou, zůstává tato rutina ideální pro vymačkání ve dnech, kdy nemáte čas na oddanost, kterou vyžaduje celá třída. “[It’s] „Stojí za to, abyste byli silnější, soustředěnější a více podporovaní,“ říká Sokol. Začněte stisknutím tlačítka Přehrát ve videu výše.

OH, ahoj! Vypadáte jako někdo, kdo miluje cvičení zdarma, slevy na oblíbené wellness značky a exkluzivní obsah Well+Good. Zaregistrujte se do Well+, naší online komunity wellness insiderů, a okamžitě odemkněte své odměny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *