Tento proteinový koktejl je nejchutnějším způsobem, jak dobít baterky

By | October 1, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si vsadíte, že si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Jako vzpěrač vždy hledám snadné a pohodlné způsoby, jak zvýšit příjem bílkovin. Alespoň bílkoviny Je Je nezbytný pro zdravé cvičení a je zodpovědný za věci, jako je produkce energie, růst svalů a regenerace. Ale po dlouhém dni v práci a upoceném dvouhodinovém tréninku je to poslední, co chci udělat, udělat si proteinový koktejl. Proto jsem nedávno zásobil svou lednici koktejly připravenými k pití, jako je Fairlife’s Core Power Protein Milkshakes (4 dolary), které jsou tím nejchutnějším způsobem, jak zvýšit protein po tréninku. Proto ji tak miluji.1. Obsah bílkovin

Každý Fairlife Core Power Protein Milkshake obsahuje neuvěřitelných 26 gramů bílkovin na lahvičku – to je hodně Protein. Samantha Schleiger, MS, RDN, CD, CLT, ITNCP, nutriční specialistka na integrativní a funkční medicínu se sídlem v Elkhornu ve Wisconsinu, poznamenává, že zatímco spotřeba bílkovin se může u jednotlivých osob lišit, doporučuje se 25– Cíl na 35 gramů bílkovin na porce. S 26 gramy bílkovin je koktejl Core Power obecně považován za vhodné množství ke konzumaci po tréninku, říká.

“Po intenzivním tréninku, zejména pokud jde o zvedání závaží, mohou ve svalech nastat mikrotrhliny a poškození,” říká Schleiger. “Proteinové koktejly, zejména ty, které obsahují vysoce kvalitní zdroje bílkovin, jako je syrovátka nebo kasein, poskytují vašemu tělu potřebné aminokyseliny k opravě a obnově svalové tkáně.” Naštěstí koktejl Core Power obsahuje všech devět esenciálních aminokyselin (známých také jako stavební kameny). ​bílkovin) a také elektrolyty, vitamín D a vápník. Kvůli těmto výhodám obvykle otevírám čokoládový koktejl po mých nejintenzivnějších cvičeních, jako je cvičení nohou, HIIT nebo běh. Načasování konzumace bílkovin po tréninku je důležité, proto se snažím tento nápoj konzumovat do jedné až dvou hodin po tréninku, což podle Schleigera může „optimalizovat regeneraci a růst svalů“.

2. Chuť a kvalita

Fairlife Core Power Protein Milkshakes chutnají lahodně a jednoduché chutě jsou fantastické. Jsou tak zatraceně chutné, bez nadměrného množství cukru; Příchuť čokoláda i vanilka obsahují pouze 5 gramů cukru, zatímco jahoda 6 gramů. A existuje nula Křídová textura, která často způsobuje problémy u proteinových koktejlů. Upřímně, chutná spíš jako dezert než jako doplněk.

Kvalita těchto koktejlů závisí také na mléce, které je vždy čerstvé a ultrafiltrované. Podle webových stránek značky je mléko (pocházející z vysoce kvalitních, etických mléčných farem) rychle zchlazeno, než projde procesem filtrace. Teplota zajistí, že zůstane čerstvé a lahodné, zatímco proces filtrace zajistí, že finální produkt bude obsahovat méně cukru, více vápníku a bílkovin a, co potřebujete vědět, žádnou laktózu. Ano. Poté, co bylo vše filtrováno, je zbývající laktóza odstraněna pomocí enzymu laktázy, takže všechny produkty Fairlife jsou bez laktózy. Takže pokud máte intoleranci nebo citlivost, můžete popíjet bez stresu.

3. Pohodlí

Jak jsem řekl, poslední věc, kterou chci po posilovně dělat, je vyndat mixér a udělat nepořádek se svým proteinovým práškem. Takové proteinové koktejly připravené k pití jsou již zabalené v lahvičce nebo kartonu a jsou připraveny k okamžité konzumaci. „Nevyžadují žádnou přípravu, míchání ani pyré, což je činí mimořádně vhodnými, zejména pro spotřebu na cestách,“ říká Schleiger. Proteinové mléčné koktejly Fairlife Core Power Protein nabízejí maximální pohodlí. Láhev si můžu hodit do tašky do posilovny nebo si ji vzít na cestu domů, abych si zajistil, že mi po tréninku nikdy neunikne.

Závěrečné myšlenky

Bezlaktózový, přenosný, snadno pitelný a chutný – Fairlife’s Core Power Protein Milkshake má tolik co nabídnout. Když mám tyto koktejly v lednici, zbavuje mě dohadů, které ingredience smíchat, a pomáhá mi to mnohem snadněji zotavit se po tréninku. Získejte jednu láhev za 4 $ nebo balení po šesti za 35 $. (Tip pro profesionály: Získejte šest balení břišních svalů – nebudete toho litovat!)

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *