Tento vrchní nátěr za 10 USD konkuruje trvanlivosti gelu

By | September 10, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Ke gelovým nehtům mám vztah znovu, znovu a znovu. Na jednu stranu miluji dlouhotrvající výhody gelu a to, jak tloušťka laku chrání mé nehty před lámáním, když se věnuji svým koníčkům, mezi které patří háčkování, kovovýroba a keramika. Na druhou stranu nesnáším chodit každých pár týdnů do nehtového salonu pro novou sadu. Náklady se mohou sčítat a jejich odstranění může zanechat nehty křehké a poškozené. Nemluvě o tom, nedávná studie naznačuje, že i když je riziko relativně nízké, použití UV světla k léčbě gelových nehtů může zvýšit riziko rakoviny kůže.

I když je pravděpodobně nezavrhnu navždy (někdy se hodí), stále více si uvědomuji tyto neduhy související s gelem, zejména proto, že vím, že v mé lékárničce je vynikající alternativa. ORLY’s Shining Armour Long Wear Topcoat (10 $) je můj oblíbený pro gelové nehty, a to i bez gelu. Jak název napovídá, je to jako ochranná vrstva na mých nehtech, která zabraňuje tomu, aby se můj lak déle loupal a loupal.

Vrchní nátěr ORLY Shining Armor Long Wear se poprvé objevil před necelým rokem, když mi značka darovala láhev k vyzkoušení. Byla jsem v té době na jednom z mnoha lámání gelových nehtů a rozhodla jsem se dopřát si DIY manikúru. Abych byl upřímný, nečekal jsem mnoho, protože jsem vyzkoušel mnoho jiných dlouhotrvajících vrchních nátěrů a všechny jsou v podstatě stejné. Ale po rychlém setření nehtového lůžka jsem byl šokován výsledky.

Foto: Autor

I když je vrchní lak trochu tekutý, po nanesení na nehet se zdá být trochu baculatější a vytváří vysoce lesklý povrch podobný vzhledu gelové manikúry. A i když to samo o sobě stačilo k tomu, aby mě produkt nadchl, až týdny, které následovaly, mě skutečně přesvědčily o jeho síle. Vrchní lak jsem nanesla, než jsem odjela na týdenní výlet do New Yorku, kde jsem si byla jistá, že si poškodím negelovou manikúru, protože to se stane, když se týden potulujete po městě s běžným lakem. Ale bohužel se nikdy neštípaly – ani trochu. Ve skutečnosti mi vrchní nátěr udržel manikúru neporušenou ještě další dva a půl týdne (týdny, které, pokud mohu zmínit, jsem strávil ponořený do svých uměleckých projektů), než se objevil první čip.

Od své první mani s top coatem ORLY jsem po své lahvičce sáhla desítkykrát. Kromě jeho gelového vzhledu a trvanlivosti miluji tento vrchní lak, protože ve skutečnosti odvádí dobrou práci při skrývání poškození na mém nehtovém lůžku (pokud mám pod ním také tmavší lak na nehty). Po odstranění gelu vypadají moje nehtová lůžka znatelně poškozená; Často mají otřepy a můžete vidět, kde byly zapilovány. A v místech, kde jsem byla netrpělivá a sloupla jsem gel lak (věřte mi, nedělejte to), je textura hodně nerovnoměrná. Ale hladký povrch vrchního nátěru ORLY Shining Armor pomáhá toto vše skrýt a poskytuje hladký povrch s nejlesklejším povrchem.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *