Testovala jsem 5 nejoblíbenějších neutrálních laků na nehty

By | September 13, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Kdo mě zná, ví, že jsem všechno možné, jen ne minimalistický. Proto jsem skoro poslední člověk na světě, který by zvolil neutrální barvu nehtů před výraznou vzorovanou manikúrou. Ale když se blíží svatba jedné z mých nejlepších kamarádek, uvědomil jsem si, že je zcela možné, že chce, aby všechny její družičky nosily v její velký den neutrální lak na nehty. Přesto jsem si řekla, že je nejvyšší čas vybrat ten nejlepší neutrální lak na nehty, který trh nabízí.

Navzdory rozmanitosti laků na nehty na trhu existuje několik neutrálních laků s uznávanou značkou, které spotřebitelé pravidelně požadují (nebo si je natírají) při schůzce s nehty. Na mysl jistě přijdou Essieiny „baletní pantofle“, které si oblíbily hvězdy jako Jennifer Aniston, Kate Middleton a údajně i zesnulá královna Alžběta. Podobně následuje „Bubble Bath“ od OPI a je ceněna pro svůj jednoduchý růžový odstín, který je jemný a sladký.

Ale určitě tam nejsou jediní. Protože jsem kosmetička, zúžila jsem seznam na pět nejlepších značek v mém Rolodexu a šla jsem přímo ke zdroji, abych se zeptala na nejprodávanější neutrální. Když vzorky dorazily, vybral jsem barvy, které si byly nejvíce podobné, aby bylo možné co nejlépe porovnat značky.

Leští zleva doprava: Orly „Prelude to a Kiss“, JINsoon „Muse“, OPI „Bubble Bath“, Olive & June „CCT“ a Essie „Balet Slipper“.

Abych laky otestovala, nalakovala jsem v každé barvě jeden hřebík. Na konci mého vzorkování měla moje levá ruka na malíčku vrstvu Orly „Prelude To A Kiss“ (8 $), na prsteníčku JINsoon „Muse“ (18 $) a OPI „Bubble Bath“ (14 $) na můj prostředníček, Olive & June „CCT“ (9 $) na ukazováčku a Essie „Ballet Slipper“ (9 $) na palci. Aby každý lak na nehty měl co největší trvanlivost, završil jsem je všechny kultovním oblíbeným vrchním lakem Olive Your Mani od Olive & June (9 dolarů).

Zde jsou mé upřímné myšlenky.

Orly, Prelude To A Kiss – 8,00 $

Tento lak na nehty je neprůhledný broskvově béžový, který se dobře nanáší, ale je příliš pigmentovaný, aby dosáhl skutečně neutrálního vzhledu nehtů. Stojí za zmínku, že tento byl nejneutrálnější ze všech top neutrálních Orly a na odstínu mé pleti prostě nevypadal přirozeně. Navíc je příliš neprůhledný na to, aby působil dojmem, že na sobě nic nemáte. Světlou stránkou je, že je to jeden z nejdéle držících laků na nehty.

 • Dlouhotrvající
 • Cenově dostupné
 • Tlusté a neprůhledné
 • Příliš pigmentované na to, aby byly považovány za skutečně neutrální

JINsoon, Muse – 18,00 $

Tento neutrální lak na nehty má mléčný, lehce broskvový odstín, který ho pigmentuje, aniž by to přeháněl. Pokud dáváte přednost čistému vzhledu, toto je to pravé pro vás, protože zůstává jasné i při příliš mnoha vrstvách. Pokud však chcete neprůhledný povrch, vynechejte ho. Štěteček je navíc tak tenký, že se nedá nanášet zvlášť rovnoměrně. Přesto je to model s nejdelší životností, s nulovými čipy po pěti dnech nošení.

 • Sestavitelná neutrální barva
 • Pěkný stín
 • Extrémně odolný
 • Malá kartáčková hlava
 • Drahý

OPI, bublinková koupel – 13,00 $

Bubble Bath, jeden z nejznámějších neutrálních laků na nehty, je poloneprůhledný růžový a bílý lak na nehty, který má po dvou vrstvách dokonalý neutrální odstín. Jelikož má ale tenký, klasický štěteček, nenanáší se nijak zvlášť rovnoměrně. S ohledem na to jsou pro plné krytí asi nejlepší tři vrstvy, ale pak hrozí předčasné olupování kvůli dalším vrstvám. Po pěti dnech byla tato barva na okraji jen lehce odštípnutá.

 • Sestavitelná neutrální barva
 • Nevyžaduje mnoho vrstev
 • Cenově dostupné
 • Snadno se štěpí více vrstvami
 • Tenká hlavice kartáčku

Olive & June, CCT

Olive & June, CCT – $9.00

Máme tady ten nejkrásnější neutrální lak, který jsem zatím vyzkoušela. Tento průhledný, mléčný, světle růžový lak se nanáší širokým štětečkem a nanáší se rovnoměrněji než jakýkoli jiný lak na nehty a vypadá perfektně již ve dvou vrstvách. jestli ty Dělat Pokud chcete více barev, můžete to dostat, ale zjistil jsem, že dvě vrstvy jsou *chef’s kiss*. Po pěti dnech se na vrcholu roztříštil.

 • Sestavitelná neutrální barva
 • Nevyžaduje mnoho vrstev
 • Široký kartáč
 • Cenově dostupné

Essie, baletní boty – 9,00 dolarů

Vzhledem k tomu, jak je tento lak oblíbený, mě překvapilo, jak špatně se nanáší. Průhledný růžový a bílý lak se během prvních dvou dnů neaplikuje rovnoměrně a odlomil se kolem okrajů a středu nehtu. Stojí za zmínku, že můj náhled je z nějakého důvodu vroubkovaný, možná to hraje roli, ale celkově mě to bohužel nezaujalo.

 • Transparentní (pokud to chcete)
 • Cenově dostupné
 • Tenký, nerovnoměrný nátěr
 • Rychle přerušeno
 • Je obtížné vytvořit barvu

A vítězem je…

Z pěti nejoblíbenějších neutrálních laků na nehty, které jsem vyzkoušela, byl Olive & June CCT jasnou hvězdou se svým snadno použitelným širokým štětečkem, který zajišťuje bezchybnou aplikaci. Je to velmi podobná barva jako lak JINsoon Muse, i když trochu více krycí.

Vše však záleží na vaší preferenci neutrálního laku na nehty. Pokud chcete něco, co je téměř jasné, možná jděte na JINsoon Muse nebo Essie. Pokud dáváte přednost něčemu více neprůhlednému, OPI nebo ORLY postačí (stačí investovat do pevného vrchního laku). Ale pokud jde o aplikaci, cenu a vzhled, CCT je dobrá volba a bude mě doprovázet na všech formálních akcích odsud.

Chcete být první, kdo se dozví o nejnovějších (a největších) nabídkách produktů SHOP, vlastních kolekcích, slevách a dalších? Přihlaste se k odběru informací přímo do vaší schránky.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *