Texturní tonikum Tatcha: Čestná recenze

By | September 7, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Jeden přetrvávající problém péče o pleť, se kterým jsem se potýkal, je texturovaná pleť. Ať už jsem ve stresu, unavená, vystavená drsným živlům nebo jsem to možná přehnala s retinolovými produkty, moje pleť je první, kdo mi to dá vědět. Můj obličej je suchý, skvrnitý a někdy dokonce příliš citlivý na to, abych zvládl svou běžnou rutinu péče o pleť. Obvykle je potřeba ho úplně vyměnit, než uvidím nějaké zlepšení. Chemický peeling může často pomoci, ale je třeba dávat pozor i na přípravky, které jsou dostatečně jemné, aby situaci nezhoršily. Zadejte Tatcha’s The Texture Tonic, exfoliační tonikum, které (jemně!) pomáhá připravit a vyhlazovat pokožku náchylnou k skvrnám a nerovnostem.Texture Tonic nabízí prvotřídní ingredience, jako jsou ovocné AHA (pro odlupování a jemné obnovení mdlé pokožky), niacinamid a pelyňk japonský (pro boj proti zarudnutí a zánětům a nerovnoměrnému tónu pleti) a divoká růže (pro minimalizaci dodatečné produkce kožního mazu). Buďte první volbou pro zářivější pleť a zářivou záři zevnitř.

Tatcha, The Texture Tonic – 62,00 $

  • Vyrovnává tón a texturu pleti
  • Minimalizuje vzhled pórů
  • Formulováno s chemickými exfolianty, jako je niacinimid a AHA
  • Přestože je exfoliační složení jemné, může být pro suché typy pleti příliš silné
  • Trochu drahé

Tonikum The Texture Tonic jsem začala testovat před několika týdny, abych mu dala dostatek času na to, aby na mé pleti zapůsobilo. Poslední měsíc jsem trpěla hormonálním akné, skvrnami a otupělostí, takže jsem měla velké naděje. Když jsem ho nanesla ráno a večer, než jsem pokračovala ve zbytku své rutiny péče o pleť, okamžitě jsem si všimla, že složení zanechalo moji pokožku jemnější a pružnější. A po nanesení séra a hydratačního krému jsem měl i obličej intenzivněji hydratovaný (oproti napjatému, štípanému pocitu, když je pleť vysušená). Trvalo to asi týden, ale moje pleť se rozjasnila a vypadala zdravěji.

Tonikum Texture Tonic pomohlo i při líčení. Vzhledem k tomu, že pleť odlupuje a minimalizuje výskyt pórů, nemám pocit, že by se mi na nose (kde mám póry největší) usazoval divný podklad a moje podkladová báze, korektor a usazená krémová tvářenka se nanášejí mnohem rovnoměrněji. Nebyla tam vůbec žádná dortovitost, pro kterou je zemřít.

Dermatolog Rachel Nazarian, MD, certifikovaná správní radou, říká Well+Good, že vzorec Texture Tonic je ideální pro každého, kdo chce retexturizovat svou pleť a vytvořit hladší pleť. “AHA jsou jemným způsobem, jak odlupovat pokožku a podporovat zdravou, novou, zářící pokožku – to znamená, že vyrovnají vaši pleť,” říká. Poukazuje také na to, že další superhvězdná složka ve vzorci, niacinamid, “je skvělý pro léčbu problémů s pigmentací a je také skvělý pro zklidnění citlivé pokožky.”

“Celkově je to dobrý produkt pro skrytí známek starého akné a zlepšení celkového vzhledu pleti,” říká Nazarian.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *