The Slow Shop: Získejte udržitelné bavlněné produkty

By | September 9, 2023

YNaše životy plynou rychle – a abyste udrželi krok, musíte také. Takže pokud jde o nakupování, nelze popřít, že online objednávka vám šetří čas (i když si pamatujete radosti z bezcílného nakupování ve výkladních skříních).

Někdy je dobré si odpočinout od rušného života a na chvíli si užít proces stejně jako produkt – ano, i když jde o nákupy. Z tohoto důvodu vás zveme, abyste se zhluboka nadechli v našem novém zážitkovém prostoru House of Good a ve volném čase si prohlédli The Slow Shop.

Navštivte nás v Abbott Kinney v srdci Benátek v Kalifornii od pátku 4. srpna do neděle 6. srpna a prohlédněte si naši vybranou kolekci letních nezbytností, které mají všechny jedno společné: Všechny jsou jednoduché Vyrobeny z bavlny, abyste mohli nakupovat více udržitelně. Od péče o pleť s obsahem bavlníkového oleje až po luxusně měkké bavlněné povlečení, budete překvapeni, kolik různých druhů ekologických produktů je vyrobeno z přírodní bavlny.

Nemusíte se bát, pokud nesídlíte v oblasti Los Angeles. Pokračujte (pomalu), abyste si mohli prohlédnout showroom virtuálně a nakupovat všechny nabízené produkty se snadnou údržbou, které vám vydrží na celý život.

Kupte si odolné bavlněné věci do domácnosti

Heather Taylor Home Guava ubrus – 196,00 dolarů

Je čas přinést Barbiecore do vaší jídelny s tímto korálově růžovým a zářivě oranžovým bavlněným ubrusem, který by určitě získal pečeť designéra interiérů Dreamhouse.

Koupelnová podložka Minna Steps – 198,00 $

Tato bavlněná koupelnová předložka přiblíží vaši koupelnu o krok blíže stavu spa díky své plyšové struktuře, která zabraňuje uklouznutí po sprše.

Produkty Slow Shop Home

Nakupujte relaxační bavlněné doplňky pro péči o sebe

Kosmetické produkty Slow Shop

Nakupujte pohodlné bavlněné sponky

Módní produkty Slow Shop

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *