To jsou nezbytnosti pro zářící pleť letošního podzimu

By | September 15, 2023

FVše je ve hře o (neoficiální) cenu za nejnepřehlednější období roku. Počasí během dne připomíná spíše piña colada než dýňové koření, ale večer si přejete, abyste místo letních šatů měli džíny.

V rozkladu nejsou jen vaše chuťové buňky a šatník – podzim může být pro vaši rutinu péče o pleť také podobně matoucí.

Podle certifikované dermatologičky Rachel Nazarian, MD, FAAD, udržení zdravě vypadající a zářící pleti v tomto ročním období spočívá v nalezení rovnováhy mezi péčí o teplém a chladném počasí.

“Podzim může být těžký,” říká Dr. nazarský. “Počasí se ochlazuje, takže kůže má tendenci vysychat, ale záření a sluneční záření jsou stále přítomné, takže ochrana musí být i nadále prioritou.”

Pokud si chcete během tohoto přechodného období udržet letní záři, podívejte se na Dr. Pět nezbytných prvků Nazarian pro udržení zářivé pleti letos na podzim – vše je k dispozici na QVC (ano, nákupní kanál, ale online), spolu s mnoha dalšími špičkovými prvky pro domácnost, krásu a módu, které musíte mít. Další bonus? Často mají bleskové nabídky na produkty, které se nikdy nedostanou do prodeje – jako jsou ty níže.

Nakupujte nezbytnosti pro zářivou pleť

Sunday Riley Pink Drink Firming Resurfacing Essence Duo – 62,00 dolarů

Všimli jste si, že vaše pokožka je v chladnějším počasí trochu sušší než obvykle? Je to proto, že vlhkost začíná klesat, říká Dr. nazarský. Doporučuje nahradit vysušující produkty, jako jsou retinoidy, hydratačním produktem bohatým na peptidy, jako je tato esence od Sunday Riley. “Vždy jsem fanouškem peptidů, protože jsou obecně způsobem, jak podporovat funkce proti stárnutí v kůži,” říká.

tarte Shape Tape Radiant Concealer and Sponge – 31,00 $

Pokud vaše oční okolí potřebuje rozjasnění nebo chcete zakrýt skvrnu, Dr. Nazarian, abyste se obrátili na tento fanouškovsky oblíbený korektor pro jeho složky vyživující pokožku. „Make-up s hydratačními přísadami [is] Dobrý nápad, až se počasí ochladí,“ říká. “Přísady jako skvalen a kyselina hyaluronová mohou…zlepšit zdraví.” [your skin] zadržuje vlhkost.“ Další bonus? Součástí je houbička na make-up, která vám pomůže rozmíchat korektor.

Sunday Riley Good Genes Lactic Acid Treatment 1-oz Duo – 153,00 $

Nemáte čas na slupovací masku? Nebojte se, protože toto ošetření kyselinou mléčnou odlupuje vaši pokožku (a dělá ji zářivější), aniž byste museli dlouho čekat, až uschne. “Kyselina mléčná poskytuje jemnější exfoliaci než exfolianty a fyzické peelingy,” říká Dr. nazarský. A na podzim je zdravě vypadající pleť vždy plus pro větší zářivost.

Chcete se zásobit nejdůležitějšími produkty péče pro zářivou pleť? Noví zákazníci mohou použít kód WELLGOODQVC30 na webu QVC a získat slevu 30 USD na nákup za 60 USD nebo více.

Poznámka: Ceny jsou správné v době zveřejnění.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *