Too Faced Lip Injection Extreme rychle vyplní rty

By | September 9, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Mohou za to filtry sociálních sítí, ale během posledních let jsem stále více zvědavý, jak by vypadal můj přirozený šmrnc, kdybych se někdy rozhodl pro injekční výplně. Nedávno jsem našpulil rty do zrcadla a zeptal se sám sebe…měl bych? Ale protože nejsem úplně připravena na to, abych věci olizovala jehlou, našel jsem další nejlepší věc s Too Faced Lip Injection Extreme Lip Plumper.

Produkt je navržen tak, aby pomohl lidem předstírat vzhled injekcí do rtů, aniž by to skutečně museli dělat dostávat Injekce na rty, díky čemuž je ideální pro lidi jako já, kteří jsou zvědaví na výplně. „Má několik složek, které přispívají k jeho úspěchu jako výplně rtů,“ říká Michael Somenek, MD, obličejový plastický chirurg se sídlem ve Washingtonu, DC „Obsahuje pryskyřici Capsicum frutescens, divokou chilli papričku a skořici, olej, který to má. .. dává skořici její koření. Dráždivé látky v těchto dvou složkách způsobují při aplikaci na rty brnění nebo pálení a mohou rty dočasně zvětšit.“Ihned po aplikaci začnou vaše rty brnět, což je dobrým znamením, že začíná plombování. Trvá to asi minutu, ale účinky trvají hodiny. A poté, co brnění odezní, mé rty nejen vypadají nafouklé na trojnásobek jejich normální velikosti, ale jsou také jemné a zvlhčené. To je způsobeno kombinací avokádového oleje, jojobového oleje a vitamínu E ve složení, z nichž každý je známý tím, že vyživuje sám o sobě a společně má trojitý hydratační účinek. “Tyto složky postupně zvlhčují a zanechávají rty jemné a pružné,” říká Dr. Somenek.

Co se týče finišu, Too Faced Lip Injection Extreme Gloss zanechává lesklý, orosený lesk s jemným třpytem, ​​který mi připomíná Juicy Tubes, které jsem měl v batohu prvních pár let, ale s trochu větším leskem. Vypadá stejně dobře sama o sobě jako navrstvená přes matnou rtěnku a navzdory svému vysoce lesklému vzhledu nikdy nepůsobí lepkavě nebo lepkavě.

Dokud je tato věc v mé kosmetické taštičce, mohu s naprostou jistotou říci, že to není nutné vlastně Výplně v mé budoucnosti.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *