Toto 20minutové cvičení s tyčí zanechá vaše svaly třesoucí se

By | September 15, 2023

Každý měsíc nás nový trenér provede čtyřmi nejlepšími tréninky, které mají v tašce. Sledujte nás každý týden a objevte nové způsoby, jak se s námi zapotit. Všechno vidět

Barre tréninky jsou klamně obtížné. Její malé pohyby inspirované baletem by ji mohly udělat výjimečnou vidět snadné, ale najednou se vám začnou třást svaly a bolí vás druhý den se smát a chodit po schodech. Důvod? Tato cvičení aktivují a posilují pomalá svalová vlákna, malé svaly, které obvykle ustupují při pohybech, jako jsou dřepy a mrtvé tahy. Tato zákeřná svalová skupina podporuje naše držení těla a klouby a její posilování pomáhá předcházet zraněním a zvyšuje vytrvalost. V tomto týdnu Klub trenér měsíceProfesionální tanečnice a trenérka Sydney Latuoco nás vede bez vybavení, celotělové cvičení inspirované barre, které je plné malých, ale jemných pohybů potřebných k zacílení pomalých svalů.

Nevyžaduje žádné vybavení a dá se zvládnout za méně než 20 minut, ale dá vám to práci tvrdý celou dobu. “Chci, abyste měli svou formu pod kontrolou,” říká Latuaco. To znamená, že se nemusíte starat o to, jak vysoko se vaše noha dostane, když děláte pohyby, jako jsou oslí kopy. “Jděte tam, kde se cítíte silný,” říká.

Po krátkém zahřátí začněte cvičení několika pomalými, kontrolovanými pohyby, které stimulují menší svaly na levé noze. Poté proveďte trénink hrudníku a poté na několik pulzů zrychlete tempo a udržujte své pohyby pod kontrolou. Vaše stehno bude i nadále hořet, protože vás Latuoco povede přes pohyby, které zpochybňují rovnováhu na jedné noze, aby se zlepšila stabilita. A protože to není jen den nohou, cvičení přechází do cvičení paží a břicha, které rozhýbou vaše svaly. Jakmile to uděláte, je to na druhé straně, kde to celé uděláte znovu.

Jste připraveni trénovat své pomalé záškuby svalů? Sledujte video.

OH, ahoj! Vypadáte jako někdo, kdo miluje cvičení zdarma, slevy na oblíbené wellness značky a exkluzivní obsah Well+Good. Zaregistrujte se do Well+, naší online komunity wellness insiderů, a okamžitě odemkněte své odměny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *