Toto 20minutové kardio cvičení s tyčí vás zapotí

By | September 17, 2023

Každý měsíc nás nový trenér provede čtyřmi nejlepšími tréninky, které mají v tašce. Sledujte nás každý týden a objevte nové způsoby, jak se s námi zapotit. Všechno vidět

Jestli je něco, o čem vím, že je to pravda, je to, že někdy prostě chceš Potit se. To, jak moc se potíte, samozřejmě není hlavní a konečný cíl každého tréninku, ale sakra, je to dobrý pocit. Pokud si dnes připadáte jako jeden z těch dnů, kdy chcete své cvičební úbory nasáknout zevnitř ven, Well+Good Trainer of the Month a zakladatelka M/Body Marnie Alton pro vás má lahůdku v podobě kardio cvičení na barre.

Tento týdenní pocení poskytuje všechny kardiologem podporované kardio výhody za pouhých 20 minut v podstatě vnitřní ekvivalent krátkého běhu nebo jízdy na kole. Chcete-li začít, potřebujete pouze podložku a tenisky (pokud se díky nim budete cítit lépe při skákání nahoru a dolů). Trénink začíná za tři nebo dva…20minutové kardio cvičení s tyčí pro rychlé zpocení

1. Distribuce: Skočte z jedné strany podložky, velkoryse pokrčte kolena a dopadněte na prsty u nohou. Během toho otáčejte boky dopředu a dozadu. Současně pokrčte lokty a protřepejte ruce.

2. Boční protažení: Postavte se s nohama u sebe a zívejte s rukama nahoře. Pravou rukou uchopte levé zápěstí a ohněte tělo doprava. Obě nohy držte na podlaze, stáhněte pánev dolů a otočte hrudník směrem ke stropu. Toto protažení opakujte na opačnou stranu.

3. Přeložení dopředu: Pokrčte nohy a střídavě jednu nohu narovnejte, zatímco druhou pokrčte. To vám nakonec pomůže protáhnout oba hamstringy hlouběji.

4. Upravené boční roztažení: Postavte se znovu tak, aby vaše nohy byly přímo u sebe. Posuňte pravou nohu o půl stopy doprava, přesuňte váhu na levé chodidlo a skrčte pravé prsty dolů, abyste cítili protažení kotníku nahoru a dolů. Současně natáhněte pravou paži nahoru, abyste se natáhli do svého bočního těla. Přepnout strany.

5. Tendu: Ve stoje dejte paty k sobě a nasměrujte prsty na obě strany. Natáhněte ruce do tvaru T. Posuňte pravou nohu doprava a poté ji vraťte zpět. Tyto rychlé pohyby provádějte po osm opakování na každou stranu.

6. Sumo dřepy: Položte nohy asi tři stopy od sebe a nasměrujte prsty přímo dopředu. Pokrčte kolena hluboko do dřepu, poté narovnejte nohy a zmáčkněte hýžďové svaly. Nechte pohyb vycházet z boků po celou dobu cvičení, abyste je otevřeli.

7. Jab Jumping Jacks: Vraťte se do stoje a otočte tělo doprava, zatímco udeříte vpřed pravou paží. Vraťte se do středu, proveďte jumping jack a otočte se doleva, abyste udeřili doleva. Udržujte tento rytmus a po celou dobu poskakujte v boxerském postoji.

Na zbytek tahů se podívejte na celé video.

OH, ahoj! Vypadáte jako někdo, kdo miluje cvičení zdarma, slevy na oblíbené wellness značky a exkluzivní obsah Well+Good. Zaregistrujte se do Well+, naší online komunity wellness insiderů, a okamžitě odemkněte své odměny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *