Toto banánové snídaňové smoothie chutná jako Vacay

By | October 14, 2023

SNěkdy vše, co potřebujete, je dovolená… po dovolené – což je přesně to, co jsem zažil před pár týdny, když jsem navštívil své rodné město Fort Lauderdale na Floridě. Abychom vám ušetřili celou ságu, tento výlet vyžadoval, abyste během několika dní strávili téměř rok času s rodinou a přáteli. (Je to opravdu rodinná návštěva vždy považovat za odpočinkovou dovolenou? Ptám se na přítele!)

Nechápejte mě špatně – je jen málo věcí, které mě dělají šťastnější než trávit kvalitní čas se svými blízkými, bez ohledu na to, jak únavné to může být. Ale upřímně, nesmírně se mi ulevilo, že jsem si na konci cesty domů naplánoval útěk do Eau Palm Beach Resort and Spa – jen kousek na sever od Fort Lauderdale. Ideální čas odvrátit post-cestovní blues a užít si pár okamžiků opravdové relaxace.

Uklidňující závan čerstvého vzduchu

Návštěva resortu (s výhledem na nedotčené, křišťálově čisté vody Manalapanu, krásného městečka v Palm Beach County) mi dala příležitost načerpat energii a užít si tolik potřebného času pro sebe.

Když popisují Eau Palm Beach, říkají, že je to intimní přímořské útočiště; Závan čerstvého vzduchu, příležitost k osvěžení a dokonalé místo pro znovuobjevení času – což nemůže být vhodnější.

Hotel se rozkládá na 7 akrů pobřežního pozemku a má soukromou pláž s výhledem na Atlantický oceán. Být na východním pobřeží znamená, že každé ráno jsme požehnáni nádherným východem slunce, který pomalu stoupá nad skleněnými, klidnými vodami oceánu. Na obzoru uvidíte paddleboardery pohybující se po moři nebo projíždějícího delfína (pokud budete mít štěstí).

Upřímně, mohl jsem strávit celý den utišováním malými vlnami, které se metodicky řítí na břeh z mnoha vyhlídek na pobřeží, které hotel nabízí: z mého balkonového pokoje navrženého Jonathanem Adlerem, „Club Lounge“ (který měl trochu). nejlepší *neomezené* čokoládové sušenky vůbec) nebo cvičení jógy na trávníku byly některé z mých oblíbených. Největší klid a ticho v kombinaci s nádhernou přírodou jsem však našel při šnorchlování přímo u pobřeží pomocí šnorchlovacího vybavení, které jsem sebral z jejich koncesionářského stánku u bazénu – množství mladých ryb, které jsem viděl, bylo úžasné a opravdu jsem se cítil, jako bych tam byl, kluk z Floridy znovu.

Příležitost osvěžit mou duši

Jako spisovatel jídla jsem měl vždy na mysli jídlo – což je štěstí, protože Eau Palm Beach má tolik restaurací. Je tu klasický steakhouse, Angle; Bōken, intimní zážitek omakase pod vedením šéfkuchaře; a Polpo, která podává italskou kuchyni.

Příprava: Smíchejte čtvrt šálku arašídového másla, půl šálku mandlového mléka, polovinu banánu, vrchovatou lžíci mletého lněného semínka (ahoj, omega-3 mastné kyseliny) a čtvrt šálku zmrzliny, dokud nebude hladká a krémová.

Někdy však i ta nejjednodušší jídla zanechají ten nejtrvalejší dojem. Pro mě to byl tentokrát brunch v Polpo, který zpečetil dohodu. Krabí vejce Benedikt, *smoothie* let a ovocný talíř s brûléed (!) mangem – musím říkat víc? Samozřejmě vás nenechám na holičkách bez malé ochutnávky toho, co nabízejí.

Jak si vyrobit jednoduché banánové smoothie bohaté na omega-3, které chutná jako dovolená

Zde je snadný recept na Eau na PB + banánové smoothie bohaté na živiny, díky kterému se (doufejme) budete cítit, jako byste se vyhřívali na floridském slunci, bez ohledu na to ráno.

Příprava: Smíchejte čtvrt šálku arašídového másla, půl šálku mandlového mléka, polovinu banánu, vrchovatou lžíci mletých lněných semínek (Hi, Omega) a čtvrt šálku ledu, dokud nebude hladká a krémová.

Trik, který jsem se naučil od krásného týmu v Eau Palm Beach, je, proč si vybrat jednu příchuť smoothie, když je můžete mít všechny. Takže když je u mě doma brunch, podávám smoothie lety s každou lahodnou smoothie kombinací, na kterou si vzpomenu, aby je každý mohl vyzkoušet (a také využít jejich nutriční výhody).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *