Toto cestovní zrcátko Zadro musíte mít na dovolené

By | September 12, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Když cestuji, nejvíc mi chybí moje kosmetické zrcátko. Koupelny jiných lidí (včetně hotelů) nikdy nemají správné osvětlení a jednou jsem byl na tři týdny mimo domov a uvědomil jsem si, že jsem omylem nechal svůj knír vymknout kontrole, protože jsem ho neviděl v zrcadle, když jsem ho viděl Když Objevil jsem cestovní zrcátko Zadro s LED osvětlením, okamžitě se stalo mým novým společníkem na cesty (nebo vlastně nejlepším přítelem).

Zadro, cestovní zrcadlo s LED osvětlením – 45,00 USD

  • Dvě zrcadla v jednom s 10x zvětšením
  • Kompaktní design, ideální pro příruční zavazadla
  • 1 rok záruka
  • Instalováno LED světlo
  • Používá baterie
  • Může být příliš malý pro určité preference

S cestovním zrcátkem Zadro s LED osvětlením si mohu být jistý, že na cestách vždy vypadám dobře. Má dvě zrcátka, jedno běžné a jedno s 10násobným zvětšením, takže při nanášení make-upu nebo česání zbloudilých chloupků vidím, co dělám. Každé zrcadlo je obklopeno LED světlem, které můžete podle potřeby zapnout společně nebo jednotlivě. Navíc stojí samostatně a je výškově nastavitelný, takže jej můžete používat pohodlně a bez použití rukou.

Doma používám Toaletní zrcátko Zadro LED v plné velikosti s variabilním osvětlením a Zadro Travel Mirror je perfektní mini verze na cesty. Zrcátko lze složit na kompaktní disk, který se velmi snadno skladuje a zabere málo místa v zavazadle. Pokud si věci zabalím opravdu pevně, je dost malý na to, abych je hodil do kabelky.

Jediným problémem této snadno přenosné velikosti je však to, že zrcátka jsou docela malá – mají obvod asi 3,25 palce. To znamená, že se musíte přiblížit, abyste viděli sami sebe. Je to trochu nepříjemné, ale stojí to za to, protože to usnadňuje přepravu z místa na místo.

Kromě toho, že mohu skutečně vidět, co dělám, mi zrcadlo také umožňuje skutečně si udělat make-up všude. Nepotřebuji shánět volnou koupelnu nebo dokonalé osvětlení obličeje – vše, co potřebuji, už mám.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *