Toto cvičení na core barre je ideální pro všechny úrovně Dobře + dobře

By | September 14, 2023

Každý měsíc nás nový trenér provede čtyřmi nejlepšími tréninky, které mají v tašce. Sledujte nás každý týden a objevte nové způsoby, jak se s námi zapotit. Všechno vidět

Už jen slovní spojení „core barre workout“ stačí k tomu, aby se většině lidí roztřásly svaly. Ale nebojte se, protože v této epizodě Klub trenér měsíce, Kelsey Lindell, osobní trenérka a obhájkyně handicapu, je tu, aby vás provedla základním cvičením s barre, které je podle ní „skvělé pro všechny úrovně a s veškerou dostupností“.

„Pokud sis nevšiml, chybí mi půlka levé paže. A slyšel jsem, že se to moc často nestává. Proto plánuji tyto tréninky pro vás a ne pro mě, přijdou chvíle, kdy to budeme dělat.“ „Budu dělat různé věci,“ říká Lindell na začátku videa. „Chci, abyste si pamatovali dvě různé věci: Toto je váš trénink, takže musíte dělat to, co je pro vaše tělo nejlepší; a pokud se někdy staneš dezorientovaný, následuj to, co dělá moje pravá ruka.”


Odborníci v tomto článku

  • Kelsey Lindell, Kelsey Lindell je fitness trenér se sídlem v Minneapolis, zakladatel společnosti Shape Society Collective a advokát pro lidi s postižením. Vyučovala Yoga Sculpt, Barre, HIIT, Vinyasa, Warrior Sculpt a další v butikových a národních tělocvičnách po celém Minneapolis, včetně CorePower Yoga a LifeTime Fitness. Navázala partnerství se společnostmi Nike, Lululemon a Athleta, aby využila sílu potu ke zvýšení povědomí a peněz na věci blízké jejímu srdci. V průběhu své učitelské kariéry vyučila více než 3 500 studentů a získala více než 30 000 dolarů pro sociální spravedlnost a organizace zaměřené na zdravotní postižení.

Při tréninku se nebojte měnit pohyby. “Změny nejsou známkou toho, že nemůžete cvičit, ale spíše toho, že posloucháte své tělo,” říká Lindell. „Nejlepší trénink je ten, který můžete udělat. Pokud tedy potřebujete úpravu, pořiďte si ji. Takhle se staneš silnější.”

Také zdůrazňuje, že je v pořádku dělat přestávky. “Pokud nejste zvyklí držet dlouhé prkno, je to velmi, velmi normální,” říká. A připrav se, protože na tréninku budeš hodně makat. Kromě vaší standardní pozice prkna je trénink plný pohybů, které staví na pozici prkna, jako u horolezců.

Lindell nabízí vynikající tip, jak zlepšit svou formu prkna: “Tady je tajná omáčka,” říká. “Chci, abys stiskl zadek opravdu, opravdu silně, jako bys mezi nimi měl cent.” A pokud během tréninku nevyhodíte ten cent, vyhrajete milion dolarů.”

Jste připraveni k přesunu? Postupujte podle výše uvedeného videa.

OH, ahoj! Vypadáte jako někdo, kdo miluje cvičení zdarma, slevy na oblíbené wellness značky a exkluzivní obsah Well+Good. Zaregistrujte se do Well+, naší online komunity wellness insiderů, a okamžitě odemkněte své odměny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *