Toto cvičení na tvarování horní části těla a jádra trvá pouhých 15 minut

By | September 15, 2023

Každý měsíc nás nový trenér provede čtyřmi nejlepšími tréninky, které mají v tašce. Sledujte nás každý týden a objevte nové způsoby, jak se s námi zapotit. Všechno vidět

Jste připraveni zlepšit svůj den o pár zářezů… aniž byste trávili čas navíc v posilovně? V epizodě tohoto týdne Klub trenér měsíce, tanečnice a trenérka Sydney Lotuaco nás provede tréninkem horní části těla a jádra, který trvá pouze 15 minut. Ale nenechte se zmást krátkým množstvím času – na konci budete zpocení a budete se cítit silní. Vše, co potřebujete, je podložka a asi dvě kila závaží (nebo cokoli, co máte po ruce, jako jsou láhve na víno, láhve na vodu nebo konzervy).

První část tréninku se skládá z několika namáhavých minut pohybů horní části těla se závažím. Dělají se v sekvenci, aniž byste museli spouštět ruce – to znamená, že nedochází k přestávkám a způsobuje značné množství popálenin. Slyšitelně si oddechnete, až budete moci konečně natáhnout ruce. Pak je to na podložce pro další sérii pohybů, s pažemi stále jako cíl, s další nepřerušovanou sérií pohybů, které procvičí vaše tricepsy.

Jakmile skončíte, následuje krátká strečinková přestávka, než přejdete do toho, co lze nejlépe popsat jako „sladký sen nebo krásná noční můra“, v závislosti na tom, jak se cítíte při kombinování prkna s tricepsovými úhony. Cvičení končí dalšími kombinacemi paží a jádra, buď na zádech nebo vsedě. Vzhledem k tomu, že všechny pohyby splývají jeden do druhého a jsou zde krátké strategické přestávky na protahování, máte stěží čas přemýšlet Oheň zatímco trénuješ. Ale až skončíte, ohlédnete se a pomyslíte si: „Sakra, pracoval jsem opravdu tvrdě a ani jsem si to neuvědomil.“ Podívejte se na video a zažijte celé cvičení.

Chcete být první, kdo se dozví o nejnovějších (a největších) nabídkách produktů SHOP, vlastních kolekcích, slevách a dalších? Přihlaste se k odběru informací přímo do vaší schránky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *