Toto cvičení na tyči s nízkým dopadem trvá pouze 20 minut| Dobře + dobře

By | September 13, 2023

Každý měsíc nás nový trenér provede čtyřmi nejlepšími tréninky, které mají v tašce. Sledujte nás každý týden a objevte nové způsoby, jak se s námi zapotit. Všechno vidět

Pokud jste někdy potřebovali důkaz, že při cvičení s nízkým dopadem se můžete potit a bolet stejně jako jejich protějšky s vyšší intenzitou, představujeme epizodu tohoto týdne Klub trenér měsíce. Kelsey Lindell, osobní trenérka a obhájkyně zdravotního postižení, nás v něm provede celotělovým cvičením na tyči, které zrychlí váš tep a rozzáří vás – není třeba skákat (čti: burpees).


Odborníci v tomto článku

  • Kelsey Lindell, Kelsey Lindell je fitness trenér se sídlem v Minneapolis, zakladatel společnosti Shape Society Collective a advokát pro lidi s postižením. Vyučovala Yoga Sculpt, Barre, HIIT, Vinyasa, Warrior Sculpt a další v butikových a národních tělocvičnách po celém Minneapolis, včetně CorePower Yoga a LifeTime Fitness. Navázala partnerství se společnostmi Nike, Lululemon a Athleta, aby využila sílu potu ke zvýšení povědomí a peněz na věci blízké jejímu srdci. V průběhu své učitelské kariéry vyučila více než 3 500 studentů a získala více než 30 000 dolarů pro sociální spravedlnost a organizace zaměřené na zdravotní postižení.

“Všechno jsou to složené pohyby, ale nemají žádné účinky,” vysvětluje. “Složený pohyb je, když trénujete horní část těla a spodní část těla současně.” I když jsou pohyby malé, protože aktivujete více svalových skupin současně, vaše tělo bude pracovat dvakrát, aby vám poskytlo zvláště efektivní cvičení. I když se Lindell rozhodne pro závaží na zápěstí a kotníky od Bala Bangle (50 dolarů) pro část cvičení, nejsou to nezbytné – i tak se budete při shazování přebytečných kilogramů pořádně potit. „Jsou to malé pohyby, které přinášejí opravdu velký rozdíl,“ říká Lindell.

I když cvičení trvá jen 17 minut, svaly se vám ke konci rozhodně třesou. A když jsou věci obzvláště obtížné, Lindell vás tím provede povzbudivými slovy. “Věřím v tebe, protože jsi tady a dáváš tomu všechno.” Cvičíte doma, nikdo vás nevidí – děláte to pro sebe. Postarej se o sebe, “Jsem pro tebe stále silnější,” říká.

Motivovaný a připravený začít? Vezměte si závaží a postupujte podle výše uvedeného videa.

OH, ahoj! Vypadáte jako někdo, kdo miluje cvičení zdarma, slevy na špičkové wellness značky a exkluzivní obsah Well+Good. Zaregistrujte se do Well+, naší online komunity wellness insiderů, a okamžitě odemkněte své odměny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *