Toto cvičení s kardio barre s nízkým dopadem rozhýbe vaše tělo

By | September 17, 2023

ÓZe všech věcí, které mi v pandemickém životě chybí ve srovnání s předpandemickým životem, jsou moje hodiny kardio barre na vrcholu seznamu. Něco na těch hodinách síly – možná, že vyvolaly nostalgii po mém bývalém životě profesionální baletky – je těžké napodobit doma. To však neznamená, že jsem se jich úplně vzdal. I když možná nepocítíte vzrušení z toho, že uvidíte sérii těl pohybujících se disciplinovaně, když doma narazíte na figurální tyč, přesto budete sklízet všechny ostatní výhody (A přidaná výhoda v tom, že můžete beze studu zastavit, pokud se pohyb stane příliš obtížným – jen já?). Abychom vám pomohli, Alicia Sokol, majitelka Barre3, sestavila pro nejnovější epizodu seriálu Cardio Barre cvičení s nízkým dopadem. Dobré pohyby, a není to vtip. 24minutové cvičení procvičí celé tělo s důrazem na paže a břišní svaly.

Pokud je to možné, Sokol doporučuje uchopit sadu ručních závaží. Nebo byste mohli použít konzervy, které jste měli po ruce, když se loni v březnu všichni hnali uličkami obchodu s potravinami, pár lahví vody nebo cokoliv s trochou váhy navíc. Pro některé podlahové práce budete potřebovat také podložku nebo ručník. “Jinak chci jen, abyste dýchali, hýbali se, dali svému tělu trochu milosti, dali mu trochu lásky, oslavili vše, co může, a na konci tohoto společného času chci, abyste se cítili opravdu sebejistě a silní.” mít dnes,“ říká Sokol.

Pokud jste v barre nováčci a snažíte se zpestřit domácí cvičení, protože je velmi obtížné udržet si motivaci, může být užitečné podívat se nejprve na tento základ. Sestava je však určena pro všechny úrovně a Sokol nabízí četné úpravy pro začátečníky nebo pro ty, kdo mají zranění či bolavá místa. Přesto je to docela intenzivní – viděl jsem spoustu míst, kterým bych se pravděpodobně vyhnul – což je skvělé, protože krátké, intenzivní tréninky jsou jedním z mnoha dostupných klíčů ke zlepšení průměrné délky života. A k tomuto účelu ho můžete používat až do 80 let. (Lotte Berk, slavná zakladatelka původní třídy cardio barre, metody Lotte Berk, to udělala, takže není důvod si myslet, že byste nemohli také.)

Zahoďte tedy standardní cvičení, které vám nepřináší žádnou laskavost od doby, kdy si na něj vaše tělo zvyklo, řekněme před šesti měsíci, a vyzkoušejte tuto zábavnou (slibujeme), ale účinnou rutinu AF barre. Vezměte si podložku, závaží, trochu vody a možná i kamaráda na cvičení přes FaceTime, abyste se cítili jako ve třídě, a stiskněte tlačítko Přehrát ve videu výše, abyste dosáhli nejúčinnějších 24 minut svého dne. Vaše tělo, vaše duše i vaše dávno zapomenuté balerínské ambice vám poděkují.

OH, ahoj! Vypadáte jako někdo, kdo miluje cvičení zdarma, slevy na oblíbené wellness značky a exkluzivní obsah Well+Good. Zaregistrujte se do Well+, naší online komunity wellness insiderů, a okamžitě odemkněte své odměny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *