Toto cvičení s tyčí speciálně procvičuje paže a břicho

By | September 17, 2023

ÓJedna z věcí, které mi na životě před pandemií nejvíc chybí, je moje barre class; Moc se mi to líbilo, nejen proto, že mi to připomnělo dávné časy mého baletního mládí, ale také proto, že cvičení na tyči nabízí skutečné výhody pro vaše paže a břicho. Barre způsobí, že se i mé nejskrytější svaly chvějí způsobem „dobré bolesti“ a díky tomu se znatelně zpevní.

Zatímco moje nohy dostávají v těchto dnech alespoň trochu TLC prostřednictvím pravidelných procházek, zbytku mého těla se nedostává takové pozornosti, jakou by si zasloužil.Naštěstí v nejnovější epizodě Dobré pohyby, Majitelka Barre3 Alicia Sokol nabízí nám bláznům přesvědčivý podnět, abychom se vrátili do punčocháčů. Po dobu 20 minut provádí sérii pohybů speciálně navržených tak, aby procvičovala paže, o kterých jste si možná mysleli, že jsou dobré pouze na psaní, a také břišní svaly, na které jste úplně zapomněli.

Nemusíte být holým oddaným, abyste se mohli zúčastnit sokolské rutiny. Je navržen pro všechny úrovně a vyžaduje – počkejte na to – nula skutečných barů. K účasti je potřeba pouze podložka a sada závaží, které Sokol upozorňuje, že můžete v nouzi nahradit konzervou nebo balenou vodou.

A i když mi můžete věřit, že se budete třást, pokud budete chtít, může být uklidňující vědět, že za vámi nestojí nevkusná balerína, která si bere volno – což Sokol doporučuje, pokud je to pro vaše tělo to nejlepší. “Chci jen, abyste dýchali, hýbali se, dávali svému tělu trochu milosti, dávali mu trochu lásky a oslavovali vše, co může,” říká. “A na konci této doby spolu.” Chci, abyste se cítili skutečně sebejistě a silně v těle, které máte nyní – dnes.“

Dokonce obhajuje vybočit z jejího tempa, když je to nutné, a vybrat si to, co vám nejlépe vyhovuje. Pro mě to může znamenat, že musím jít zpočátku pomalu, ale s pravidelným cvičením v této a dalších rutinách Well+Good barre se snad dostanu zpět do špičkové formy jako za starých dobrých časů. Stiskněte tlačítko Přehrát na videu a připojte se ke mně na (imaginární) scéně.

OH, ahoj! Vypadáte jako někdo, kdo miluje cvičení zdarma, slevy na oblíbené wellness značky a exkluzivní obsah Well+Good. Zaregistrujte se do Well+, naší online komunity wellness insiderů, a okamžitě odemkněte své odměny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *