Toto je recenze 10 Scalp Restore Miracle Calming Spray

By | September 7, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Už jako malá holka byl detangler součástí mé rutiny péče o vlasy. Jedna z mých nejmilovanějších vzpomínek na dětství je návrat domů z plavání, sprchování a moje matka postříkala mé tehdy ještě miminkovské blonďaté pramínky detanglerem s vůní slunečnice, který byl dodán v hnědé lahvičce s logem a nápisem slunečnice.

Když tento detangler zmizel ze scény, moje máma, sestra a já jsme měli milostný poměr s Frizz Ease Leave-In Conditioner od Johna Friedy a nakonec jsem se stal kosmetickým spisovatelem a začal jsem měnit vzorce téměř každý týden. V těchto dnech mám pár osvědčených produktů, které mám vždy na skladě, včetně It’s A 10 Miracle Leave-In Conditioner Spray (26 $). To je důvod, proč jsem byl velmi nadšený, když jsem se dozvěděl o nejnovějším uvedení této značky: It’s A 10 Scalp Restore Miracle Calming Spray (26 $).

Miracle Calming Spray It’s A 10 Scalp Restore Miracle Calming Spray se dodává v lahvičce, která je tvarována podobně jako běžný Miracle Leave-In Conditioner, až na to, že má místo klasického sprejového nástavce trysku, aby se snadněji dostal k pokožce hlavy. Je také o něco menší, váží jen 4 unce. Ale řeknu vám, tyto čtyři unce obsahují spoustu uklidňujících, vyhlazujících pramenů a rozčesávání vlasů díky složení plnému zklidňující mořské pokožky hlavy, čistícího skalposinu, zklidňujícího extraktu z listů rozmarýnu a jemně zvlhčujícího slunečnicového extraktu.

Podle značky je tento nováček navržen tak, aby chladil, zklidňoval a obnovoval rovnováhu pokožky hlavy po sprše a zároveň omezoval produkci mazu, svědění a odlupování. Kromě toho je navržen tak, aby upravoval a rozčesával vlasové prameny od pokožky hlavy ke konečkům, zlepšuje lesk a zlepšuje celkové zdraví vlasů. Zní to příliš dobře, aby to byla pravda, že? Dal jsem to do testu, abych to zjistil.

Co se stalo, když jsem to zkusil?

Abych zjistil, jak uklidňující je It’s A 10 Scalp Restore Miracle Calming Spray, dal jsem jej na test po třech případech zanícené pokožky hlavy. Nejprve jsem ho vyzkoušela na čerstvě umyté vlasy po třídenním používání suchého šamponu. (Velké používání suchého šamponu mě vždy trochu více svědí.) Použil jsem ho k oživení pokožky hlavy po hodinovém plavání v bazénu. (Chlór vysušuje, nemluvě o tom, že je to spolehlivý způsob, jak zacuchat vlasy, tak jsem si myslel, že to pomůže.) Skončil jsem s tím po slunečném dni na lodi, kdy jsem měl pokožku hlavy trochu vysušenou, nastříkanou do mých pramenů ( I když většinu času nosím opalovací krém na pokožku hlavy a sluneční klobouk.)

V každém scénáři It’s A 10 Scalp Restore Miracle Calming Spray dostál svému jménu – a neuvěřitelně dobře při tom voněl.

Sprej s vůní rozmarýnu a máty peprné dělal zázraky a upravoval mé prameny tak dobře, že můj mokrý kartáč dokázal snadno klouzat po mých dlouhých vlasech s několika střiky. Také se mi líbil chladivý pocit, který poskytl mé pokožce hlavy, a povzbuzující vůně, kterou po sobě zanechal.

Když jsem byl u toho, vyzkoušel jsem také It’s A 10 Miracle Scalp Serum (32 $), další novinku od této značky. Na rozdíl od spreje by se toto sérum mělo vmasírovat do pokožky hlavy a poté zcela opláchnout. Nespecifikuje, jak dlouho bych to měl nechat působit, ale zjistil jsem, že už po několika minutách byla moje pokožka hlavy chladná a klidná, skoro jako bych se nechala profesionálně ošetřit v lázních. Po jeho použití jsem však nezaznamenala žádné zásadní výhody, co se týče toho, jak vlasy po vysušení vypadaly.

Jakkoli jsem si užíval pocit ze séra na pokožku hlavy, není pochyb o tom, který produkt budu pravidelně používat. Miracle Calming Spray It’s A 10 Scalp Restore Miracle Calming Spray zanechával mé vlasy a pokožku hlavy revitalizované, bez svědění a dokonce se zdálo, že dodává nádech objemu. Teď jsem zvědavý, jak to ovlivní produkci ropy v dlouhodobém horizontu, protože to je výhoda, která vyžaduje více než pár pokusů, aby byla účinná.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *