Toto rychlé cvičení na spodní části těla tak dobře spaluje

By | September 11, 2023

Každý měsíc nás nový trenér provede čtyřmi nejlepšími tréninky, které má. Sledujte nás každý týden a objevte nové způsoby, jak se s námi zapotit. Všechno vidět

V poslední epizodě Klub trenér měsíce, programová ředitelka a zakládající instruktorka Bande, Nicole Uribarri, vás provedla upoceným, nervózním cvičením horní části těla, které bylo náročné, ale příliš rychlé. Dobře, opásejte hýždě, protože je zpět v této epizodě s vražedně rychlým cvičením na spodní části těla, které lze provádět s vybavením nebo bez něj. A naštěstí je také krátká, konkrétně jen 15 minut.

Uribarri předvádí cvičení pomocí tyče a odporu. Nicméně říká, že pokud toto vybavení nemáte, neměli byste si dělat starosti, protože se stále můžete zúčastnit. „U tohoto segmentu spodní části těla používáme popruh ke zlepšení práce… aby byla trochu náročnější,“ říká. “Ale pamatuj si, že když nemáš smyčku, zvládneš to i bez ní a i tak se pořádně spálíš.”

Neoficiální téma tohoto rychlého cvičení na spodní části těla: dostat se do hloubky. “Začnete jít trochu hlouběji a najdete novou úroveň výzvy,” říká Uribarri. Povzbuzuje vás k tomu, abyste se během cvičení vyzývali, ale také nabízí příležitosti ke zvýšení nebo snížení pohybů v závislosti na vašich osobních potřebách. Koneckonců, „vyzvat se“ vypadá pro každého jinak. “Je skvělý čas zavřít oči a jen cítit,” říká Uribarri v jednu chvíli, což znamená něco jako: “Tohle bude hořet, ale vy to zvládnete.” (Pamatujte, je to jen 15 minut! )

Jako další bonus ke všemu posilování spodní části těla Uribarri říká, že ucítíte, jak se vám zrychlí srdeční frekvence, protože děláte práci hlubokých svalů. Jsem připraven? Sledujte video.

OH, ahoj! Vypadáte jako někdo, kdo miluje cvičení zdarma, slevy na špičkové wellness značky a exkluzivní obsah Well+Good. Připojte se k Well+, naší online komunitě wellness insiderů, a okamžitě odemkněte své odměny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *