Tyto instantní ovesné vločky s proteinem poskytují rychlou a dlouhotrvající energii

By | September 8, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Vzhledem k nárokům každodenního života – jako je práce, doprava dětí do školy a ze školy a čas na cvičení – se může zdát, že nám na přípravu kvalitní snídaně zbývají sotva hodiny. Jistě, možná nebudete mít čas udělat celou pomazánku, ale stále existuje spousta jednoduchých a zdravých snídaní, které vám udrží energii na ráno i na další dny. Pro dny, kdy potřebujete rychlou energii, registrovaní dietologové doporučují instantní ovesné vločky s bílkovinami.

Většina ovesných vloček s vysokým obsahem bílkovin je balena v kelímku nebo sáčku, vyžaduje pouze vodu a je vhodná do mikrovlnné trouby, což z nich činí pohodlnou a bezproblémovou možnost snídaně. Mnohé z nich jsou navíc plné vlákniny a bílkovin. Dieta s vysokým obsahem bílkovin je spojována s nižším rizikem srdečních chorob a cukrovky a může také „pomoci podporovat zdraví svalů, imunitní zdraví a další,“ říká Lauren Manaker, MS, RDN, LD, registrovaná dietoložka se sídlem v Charlestonu, South Karolíně. Ačkoli jsou ovesné vločky tradičně považovány za snídaňové jídlo, lze je jíst po celý den jako svačinu nebo jako součást oběda, díky čemuž jsou ovesné vločky tak skvělé, dodává Manaker.Bez dalších okolků se podívejte na tyto možnosti s vysokým obsahem bílkovin, které vám ráno poskytnou náskok a dodají energii „ve stoje“.

Instantní ovesná kaše s proteinem na vyzkoušení

Kodiak dort, Instantní balíček ovesných vloček – 31,00 $

Od směsí na palačinky až po balíčky na muffiny, nabídka základních potravin Kodiak Cakes je působivá. A značka rozšiřuje své portfolio o kalíšky z ovesných vloček bohaté na bílkoviny. Jednoduchá ovesná kaše je mehale toto rozmanité balení je plné tří lahodných příchutí, ze kterých se vám budou sbíhat sliny Přesně řečeno chcete jíst: čokoládu s arašídovým máslem, javorový a hnědý cukr a čokoládové lupínky. Každý šálek obsahuje 14 gramů bílkovin, což je podle Manakera téměř polovina doporučení 30 gramů denně a je snadné je připravit. Vše, co potřebujete, je horká voda a lžíce. Kdo řekl, že snídaně musí být těžká?

Protein: 14 gramů na porci

Quaker Protein instantní ovesná kaše

Quaker, Proteinová instantní ovesná kaše a banánový ořech – 4,00 $

Milovníci banánů, radujte se! Vaše oblíbené ovoce je nyní k dispozici ve formě ovesných vloček. Oříškové a ovocné příchutě této směsi probudí váš žaludek se čtyřmi gramy vlákniny na porci a 12 gramy bílkovin. Skvělá věc na této možnosti je, že ji můžete okamžitě připravit s horkou vodou nebo přidat mléko a lžičku vanilkového extraktu, abyste získali noční ovesný efekt. Ať si vyberete cokoli, bude to vydatná a zdravá snídaně.

Protein: 12 gramů na porci

Rx am Maple Oat Cup

RX, Oat Cup Maple – 4,00 $

RX ovesná kaše není zázrak na jeden šálek – přesně víte, co v ní je. Ovesný pohár s příchutí javoru obsahuje ovesné vločky, datle, devět mandlí a vaječný bílek (ano, to je vše), které poskytují vlákninu a bílkoviny v každém soustu. Chcete-li připravit, přidejte horkou vodu a míchejte, mikrovlnná trouba nebo nechte přes noc, aby se přes noc oves.

Protein: 12 gramů na porci

Superfood Qi'a Bezlepková krémová bio kokosová instantní ovesná kaše

Qias Superfood Bezlepková krémová kokosová instantní ovesná kaše – 8,00 $

Další bezlepková varianta, instantní ovesná kaše Qia’s Superfood, musí vyzkoušet každý, kdo miluje kokos. Tato krémová ovesná kaše vyrobená z organických ovesných vloček, sušeného kokosu, chia semínek a konopných semínek vám jistě dodá dlouhotrvající energii do dalšího dne. Každá porce navíc obsahuje pět gramů vlákniny a šest gramů bílkovin pro zvýšení energetické hladiny a podporu regenerace svalů po cvičení. Sečteno a podtrženo, je to chutné, snadno se vyrábí a je to skvělá pochoutka nebo svačina.

Protein: 6 gramů na porci

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *