Upřímná recenze Fenty Hella Thicc Volumizing Mascara

By | September 11, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

To může být kontroverzní pohled, zvláště jako editor krásy, ale pokud bych uvízl na pustém ostrově a potřeboval hypotetický kosmetický produkt, který by mi pomohl projít, řasenka by byla poslední na mém seznamu. Moje řasy jsou rovné (což je u Asiatů běžné) a udržet natočení může být obtížné. Když jsem si nechala prodloužit řasy, bylo to naprosto úžasné, ale je to kosmetický závazek, ke kterému se nechci vracet, protože moje nehty a vlasy už jsou náročné na údržbu!

Každopádně nejsem odpůrce řasenek, ale takové štěstí jsem neměl – mnoho mých oblíbených, jako Velvet Noir od Marca Jacobse Beauty a Total Tease od CoverGirl, bylo ukončeno. V dnešní době to vyžaduje něco zvláštního, aby upoutal pozornost mě a mých řas. Naštěstí mohu s radostí oznámit, že řasenku nosím téměř každý den a musím za to poděkovat Rihanně, konkrétně Fenty Beauty od Rihanny Hella Thicc Volumizing Mascara (19 dolarů).

Jak to funguje

Hella Thicc vám chce dát to, co název slibuje: tloušťku a objem va-va. Od uvedení revoluce v kosmetickém průmyslu v roce 2017 je Fenty známá svými inovativními recepturami a balením. Tuba i kartáček na řasenku od Hella Thicc mají výrazný kónický design. Osmihranná tuba zajišťuje pevné držení (podobně jako Flyliner Longwear Liquid Eyeliner). Mezitím je kartáček řasenky zúžený a tenčí než značková řasenka Full Frontal, která se vyznačuje nadýchaným oválným kartáčkem.

I když neexistují žádné konkrétní informace o složení (zdá se, že neexistují žádné rostlinné oleje pro hydrataci nebo něco podobného), je odolný proti přenosu, potu a vlhkosti a vodě.

Moje upřímná recenze

Pro každého, kdo hledá duplikát Marc Jacobs Beauty Velvet Noir, to stojí za zvážení, zejména proto, že oba patří do stejného inkubátoru krásy, Kendo Brands. Kirbie Johnson, spolumoderátorka beauty podcastu Gloss Angeles a zarytá fanynka Marca Jacobse Beauty Velvet Noir, říká, že i když to není opravdový „dupe“, je to dobrá alternativa k populárnímu Velvet Noir. Musím souhlasit – vzorec je velmi pigmentovaný a dává mým řasám spoustu natočení a dramatičnosti.

Foto: Marie Lodi

Opotřebení bylo také působivé; Poté, co jsem šel na večeři s přáteli, moje řasy vypadaly na konci noci stále skvěle, bez známek nahromadění nebo slepení. Jedna věc, kterou jsem si všiml, je, že vypadá spíše pavoukovitá, ale pokud se vám to nelíbí, můžete oddělit přístup hřebenem na řasy a odstranit jej. Pokud toužíte po super černé řasence, která rozzáří vaše oči a dodá vám intenzivní objem, vyzvedněte Hella Thicc na vaší příští cestě za kosmetickými nákupy.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *