Upřímná recenze na povídku, kterou napsala malá žena 2023

By | September 10, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Pokud jste kratší než 1,70 m, jste považováni za shorte. Jak už asi víte, jako u většiny věcí, i zde jsou klady a zápory krátkého textu. Jednou z nevýhod je, že oblečení na naše malá těla často divně sedí, ať už je příliš dlouhé, příliš volné nebo celkově nepadnoucí. A pokud jste plus size a drobná, nakupování může být vyvážené více nepříjemný. Nosím top stejné velikosti, hraničící s plusem u velikosti 14. Všechny džíny, které jsem vlastnil, byly vždy podivně příliš dlouhé, což vedlo k poddajným kotníkům nebo jsem je musel skládat, abych vypadal jako starý muž. Ten outsider (IYKYK).

Za posledních pár let jsem si zvonové kalhoty zkoušela koupit třikrát, ale všechny mi byly příliš dlouhé. Srdcervoucí pro mé cíle ve stylu 70. let! Šaty se nosí mnohem snadněji, ale existuje svatý grál magické délky, který musím hledat, pokud jde o mini, protože mnoho sukní má tendenci stoupat výše vzadu kvůli mému zadku. A když jsou šaty příliš dlouhé nad kolena, cítím se nevrle. Maxi šaty jsem se naučila milovat, ale často si je musím lemovat nebo nosit čtyřpalcové podpatky na platformě, abych nevypadala jako duch plující po chodbách.

Ze všech těchto důvodů jsem byl tak nadšený, že jsem se dozvěděl o Short Story, předplatné stylingové službě, která nám pomáhá najít roztomilé oblečení, které skutečně sedí. Zakladatelka a výkonná ředitelka Isabella Sun z první ruky ví, jak těžké je být drobná, protože ona sama má 5’10”. „Celý život jsem se snažila najít oblečení, které by mi sedělo, a znám úskalí nakupování jako drobná osoba,“ říká Well+Good.

„Nakupování může ženám menší postavy opravdu vadit. “Může být výjimečně obtížné najít oblečení, které skutečně sedí naší postavě, protože většina oblečení je navržena pro mnohem vyšší ženy a často se hodí k modelkám, které jsou 5 stop a 7 palců vysoké.” Poté, co se dozvěděl, že téměř 50 procent žen v USA zvažuje Sun, drobná a se stejnými frustrujícími zkušenostmi, se rozhodla opustit svou korporátní práci finančního obchodníka a založit Short Story. „Chtěla jsem vytvořit lepší zážitek z nakupování, který ve skutečnosti vzbuzuje důvěru v drobné ženy tím, že jim pomáhá oblékat si perfektně padnoucí oblečení,“ říká.

Zatímco Short Story nese klasické a rozvíjející se značky, vyvíjí také svou vlastní oděvní řadu na základě skutečné zpětné vazby od více než 100 000 respondentů. „Pomocí těchto dat jsme schopni identifikovat kritické „vzory“ ve všem, od preferencí siluety a barev až po velikostní rozměry, což nám umožňuje vytvářet oblečení, které přímo řeší všechny tyto aspekty,“ říká Sun.

Kupodivu jsem nikdy nepřemýšlela o nakupování v sekci pro drobné, protože jsem si vždy myslela, že to není jen pro drobné lidi, ale pro drobné chlapy velikosti 0, takže jsem se chtěla ujistit, že Short Story je moje velikost, že ano. (V současné době mají velikosti 00 až 18P a plánují rozšířit svou velikostní řadu.) Co se týče nabízeného zboží, sahají od topů, bund, šatů, kalhot, džínů a dalších.

Jak fungují povídky

Nejprve uděláte kvíz, který se vás zeptá na věci, které běžně kupujete, na věci, které byste nenosili, na váš názor na některé z jejich oblečení a příkladů stylingu, na váš rozpočet a na základní otázky na váhu a výšku a věk. Budou také požádáni o vaše jméno na Instagramu, aby si mohli udělat ještě lepší představu o vašem stylu. Poté si objednáte svůj povídkový box, který může být zasílán měsíčně nebo každých několik měsíců, a oni vás spojí se stylistou, který použije vaše odpovědi k vytvoření vašeho boxu přímo pro vás. Poplatek za styling je 25 $ za krabici a peníze jdou na všechny položky, které si chcete ponechat. Předplatné můžete kdykoli zrušit, doprava a vrácení jsou vždy zdarma.

Krátký příběh
Foto: Marie Lodi

Když obdržíte krabici, obdržíte malou brožuru s informacemi o každém z pěti zaslaných oděvů a tipy, jak je upravit, což považuji za velmi užitečné. Pak už jen vše vyzkoušejte a nechte si své oblíbené. Vše ostatní lze snadno vrátit pomocí předplaceného štítku a dodávaného přepravního vaku. Jediné, co musíte udělat, je vrátit zboží do pěti dnů, abyste se vyhnuli poplatkům.

Krátký příběh
Foto: Marie Lodi

Moje upřímné myšlenky na povídkový box

Růžové šaty

Marie Lodi
Foto: Marie Lodi

Tyto šaty mi nemohly slušet lépe. Milovala jsem neonově růžovou barvu a měla perfektní délku – ani moc krátká a ani moc dlouhá, takže jsem neměla pocit, že se v ní topím. Vidím, že ho nosím na všechno – rande, večírky, pracovní akce, dovolené. Byl to sen nosit.

Černé body s krátkým rukávem

Líbilo se mi, že k nim patřilo černé body, které je skvělým základním kouskem pro stavbu celoročního kapslového šatníku. Ještě lepší: Nosil se pohodlně! Někdy, pokud dáváte přednost více velikosti body, body jsou příliš dlouhé nebo příliš těsné v horní části těla, stahují oblast hrudníku dolů a odhalují vaši podprsenku. Naštěstí to nic z toho neudělalo a poskytlo mi perfektní množství dekoltu. Celkově mi to při nošení bylo opravdu příjemné.

Růžová sukně s potiskem

Rocková povídka
Foto: Marie Lodi

Barva a potisk této sukně byla další „dokonalá Marie“ volba. Dovedu si představit, že bych tuhle sukni (spolu s body) sbalila na výlet. Tato sexy stehenní štěrbina prostě křičí dovolenou, zlato!

Sametový župan s květinovým potiskem

Povídka Robe
Foto: Marie Lodi

Župany jsou jedním z mých absolutně nejoblíbenějších kousků oblečení. Okamžitě se cítím jako okouzlující, výstřední teta (což ve skutečnosti jsem). Navíc jsou super všestranné, protože je můžete nosit přes slipové šaty, nosit je po domě (s některými cha-cha podpatky) a dokonce je spárovat s džínami nebo kalhotami. Milovala jsem samet a vzor růže je pro mě vždy výhra.

Černé džíny (od roku 1822 Denim)

Krátký příběh o černých džínách
Foto: Marie Lodi

To nejlepší jsem si musela nechat na konec – džíny! Jak jsem již zmínila, džíny jsou pro mě při nakupování bolavým bodem. Většinu času jsou příliš dlouhé a místo jejich lemování se o ně jen starám. Byla jsem naprosto v šoku, když mi perfektně padly hned, jak jsem si je oblékla. Jen bych si přál, aby tyhle měly kapsy. Jinak byli perfektní.

Konečný verdikt

Celkově vzato, Short Story stojí za vyzkoušení, pokud jste malý človíček, který má problém najít oblečení, které mu sedí, nebo jen chcete osobní nákupní zážitek. Všechny mé nabídky se mi moc líbily a jejich vrácení bylo mnohem jednodušší než běžné nákupy.

Chcete být první, kdo se dozví o nejnovějších (a největších) nabídkách produktů SHOP, vlastních kolekcích, slevách a dalších? Zaregistrujte se a získejte informace přímo do vaší schránky.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *