Upřímná recenze na řasenku Benefit Fan Fest Fanning Mascara

By | September 13, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Co se týče make-upu, jsem extrémně vybíravá a rozhodně více na péči o pleť, takže vždy hledám vzorce, které zvýrazní mou přirozenou pleť, obočí a řasy, než abych se cítila, jako bych měla na sobě masku (ne že by na silném make-upu je něco špatného – je to pro každého!). To je důvod, proč je Benefit Cosmetics jednou z mých oblíbených značek make-upu: jejich produkty vylepšují vaše stávající rysy obličeje, místo aby je skrývaly.

Většina produktů je všestranná a dostatečně sestavitelná, aby se dala nosit jako make-up bez make-upu (jako velmi žádaný Hoola Bronzer a Benetint). Benefit dokonce nedávno uvedl na trh řadu péče o pleť zaměřenou na póry, což ukazuje, že značce skutečně záleží na složení a řešeních šetrných k pokožce.

Kromě toho: vlastně nic Je však srovnatelná s řasenkami Benefit, které jsou v tomto bodě legendární. Poté, co jsem je všechny roky zkoušel a nosil, mohu upřímně říci, že jsou to nejlepší dostupné vzorce řasenky. Když jsem zjistil, že značka vydává nový vzorec, skočil jsem po šanci ho vyzkoušet. Seznamte se s Fan Fest Fanning Volumizing Mascara (28 $).

Benefit Fan Fest řasenka – 28,00 $

Velikost: 0,3 unce

Ingredience: Provitamin B5, brusinkový extrakt, rýžový vosk

Barvy: Hyper černá

  • Má lehké, sestavitelné složení
  • Nikdy se neshlukuje
  • Kartáček usnadňuje aplikaci i nováčkům s řasenkou
  • Je to drahé ve srovnání s drogerkovými recepturami (ale tyto rozhodně nemají stejný účinek)

Navrženo tak, aby vytvořilo ten nejkrásnější, vějířovitý efekt, krásně se nanáší a má beztížný efekt, při kterém máte pocit, jako byste ani nebyli nalíčeni (ale rozhodně vypadá to tak). Zcela nový Fan Fest právě odstartoval 28. července na TikTok Shopu a BenefitCosmetics.com – a dovolte mi to říct: je to řasenka léta.

Moje upřímná recenze na řasenku Benefit Fan Fest Mascara

Abych si udělala dobrou představu o tom, jak dobře Fan Fest funguje, rozhodla jsem se, že nebudu na řasách před aplikací pracovat – to znamená, že řasy nenatočím ani nenastavím. Místo toho jsem nejprve nanesla pár tahů kartáčkem na horní řasy a výsledky mě okamžitě ohromily. Ve srovnání s mými přírodními řasami poskytla řasenka znatelný liftingový a prodlužující efekt, vytvořila iluzi natažení řas a okamžitě způsobila, že mé oči vypadaly více čile.

Takhle to vypadá vedle sebe:

Benefiční festival fanoušků
Foto: Autor

Kartáček byl také super snadno použitelný a líbí se mi, že odděluje každou jednotlivou řasu pro rovnoměrnou vrstvu a zároveň upravuje moje řasy do tvaru vějíře (odtud ten název). Dokonce i jen s jednou vrstvou jsem si všiml znatelného rozdílu ve stylu mých řas a o tom, jak zářivější a huňatější jsem vypadal.

Benefiční řasenka
Foto: Autor

Tohle všechno by mě přesvědčilo, že je to ta nejlepší řasenka, jakou jsem kdy vyzkoušela. Ale složení je také voděodolné, odolné proti rozmazání a zůstává na svém místě, i když je mokré a zpocené. Jako někdo, kdo obvykle musí nosit voděodolnou řasenku na spodní řasy kvůli množství olejů pro péči o pleť, které používám, jsem byl v tomto trochu skeptický. Ale po celodenním nošení mi řasenka nikdy nezabarvila pleť a vypadala stejně svěže, jako když jsem ji nanesla poprvé. Navíc šlo stále velmi snadno odstranit (použila jsem jen opakovaně použitelný vatový tampon s micelární vodou).

Jak jsem již zmínila, jsem první typ dívek na péči o pleť, takže pozornost složení k přísadám mě také upoutala. Řasenka obsahuje směs provitaminu B5, který řasy při nošení intenzivně vyživuje, dále extrakt z brusinek pro péči a rýžový vosk pro větší definici. Normálně vypadají moje řasy po nanesení řasenky trochu smutně, ale když jsem si je smyla, stále vypadaly a byly na mě tak zdravé, jako kdybych řasenku týdny nenosila.

Celkově jsem byla touto řasenkou naprosto ohromena a budu ji nosit celou sezónu (a nějakou dobu) kvůli úžasnému efektu a výdrži.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *