Upřímná recenze Nue Co. Supa Thick Shampoo & Conditioner

By | September 7, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Jako beauty spisovatelka mám to štěstí, že můžu testovat mnoho složení šamponů a kondicionérů. A i když často objevím dua na čištění vlasů, která s radostí doporučím, nestává se často, že bych našla takové, kvůli kterému bych chtěla změnit celou rutinu péče o vlasy. Po testování Super Thick Shampoo and Conditioner Duo od Nue Co., šamponu a kondicionéru určeného k podpoře růstu a hustoty vlasů, myslím, že jsem to konečně našel. perfektní Světlo Šampon a kondicionér na léto, kdy moje vlasy potřebují trochu vlhkosti v mém suchém losangeleském klimatu.

Moje upřímné myšlenky o Thick Shampoo & Conditioner The Nue Co. Supa

Šampon

Než jsem vyzkoušela šampon Nue Co. Supa Thick Sulfate Free Shampoo, měla jsem kořínky mastné a konečky suché – takže jsem byla rozhodnutá opláchnout a opakovat. Jednou z nejlepších věcí na tomto složení je, že díky přidání jablečného octa v podstatě působí jako čistící šampon, jemně a účinně odstraňuje nahromadění a nahromadění, aniž by vlasy zanechával pocit zbavený přírodních olejů.


Odborníci v tomto článku

  • Jeanette Graf, MD, certifikovaná dermatoložka a klinická asistentka dermatologie na Mount Sinai School of Medicine

A i když některé šampony s jablečným octem jeden mají velmi výrazné aroma, ne tohle. Místo toho má jemnou a přirozenou vůni hodnou lázeňství, která působí čistě a osvěžujícím dojmem. Kromě ACV obsahuje šampon ve svých složkách také červené řasy a vitamín B5, které mohou zahušťovat prameny, pomáhají udržovat vlhkost a mají celkově podpůrný účinek. Vynikající zdravou pokožku hlavy a vlasy.

„Vitamín B5 se zaměřuje na každý jednotlivý folikul, zvlhčuje a hydratuje folikul, posiluje ho a chrání před dalším poškozením,“ říká Dr. Jeannette Graf, certifikovaná dermatoložka a klinická asistentka dermatologie na lékařské fakultě Mt. “Červené řasy pomáhají regulovat přirozené oleje ve vaší pokožce hlavy – vyvážení těchto olejů zabraňuje dalšímu podráždění a zánětu pokožky hlavy.”

I když šampon moc nepění – a tak jsem ho použila mnohem víc, než bych si přála ve svém prvním testu – lahvička s pumpičkou mi přišla velmi pohodlná ve srovnání se všemi mačkacími aplikátory ve sprše. Kromě toho se složení dobře nanášelo na pokožku hlavy a vlasy a nebylo příliš husté, ale ani příliš tekuté. Ihned po opláchnutí vlasů jsem zaznamenala zlepšení čistoty vlasů, což u některých receptur šamponů rozhodně neplatí vždy.

Celkově jsem byl ohromen tímto šamponem a tím, jak dobře mi čistil vlasy. Mám přirozeně suchou pokožku hlavy a suché vlasy, které tomu odpovídají, takže použití vyjasňujících receptur pro mě není vždy ideální. Tento šampon je však dostatečně jemný a jablečný ocet odvedl dobrou práci nejen v tom, že prameny projasnil, ale také díky tomu, že se moje pokožka hlavy cítila trochu vyrovnanější a méně podrážděná suchostí. Kromě toho červené řasy pomáhají při podráždění a zánětu, takže vzorec pomohl zklidnit mou svědivou pokožku hlavy a poskytl celkově uklidňující pocit.

Kondicionér

Vzhledem k tomu, že šampon The Nue Co. je lehce rozjasňující, budete potřebovat lehký, ale účinný kondicionér jako následné opláchnutí – a Supa Thick Thickening Conditioner je dokonalým druhým krokem. Jakmile jsem nějaký vymáčkla do rukou, tento kondicionér jsem si zamilovala. Konzistence je lehká, ale stále působí jako maska ​​na vlasy, která fungovala Opravdu Pracoval dobře na mé suché konečky a udržoval je hydratované a intenzivně vyživované, i když jsou mokré.

Vzorec kondicionéru se také snadno nanášel na celé tělo – není to snadný úkol, pokud máte dlouhé, přirozeně vlnité vlasy jako já – a nemusel jsem ho nechávat příliš dlouho, abych viděl výhody. Stejně jako šampon ani kondicionér neobsahuje žádné umělé vůně, ale má lehké a jemné lázeňské aroma, které voní luxusně a osvěžující, což vždy oceňuji. Navíc se velmi snadno oplachuje a nikdy nemá pocit, že by po něm zůstaly zbytky jako jiné hluboce vyživující přípravky.

Celkově byl tento kondicionér jeden z nejlepších, co jsem kdy vyzkoušela. Miluji ho pro jeho konzistenci, hluboký kondicionér a neuvěřitelnou vůni a zjistil jsem, že je to vynikající vzorec na léto, kdy moje vlasy potřebují trochu více TLC, ale nemají rády, když je zatěžují těžší vzorce. I když jsem nezaznamenal výraznou změnu v růstu vlasů, šampon i kondicionér jsou navrženy tak, aby podporovaly zdravější pokožku hlavy, která může vytvořit prostředí pro růst.

Při pravidelném používání jsem si všiml, že má pokožka hlavy byla déle čistší (a bez svědění, nepříjemného pocitu, který míváte, když šampon odstraňuje příliš mnoho přírodního oleje) a prameny vlasů se cítí lépe. daleko hydratovanější než před použitím čisticího dua. Také jsem si všimla, že i když byly moje pokožka hlavy a vlasy hydratovanější, nikdy se mezi mytím nezmastily a vždy mi připadaly lehké, přesto vyživené. Navíc moje konečky lépe držely lokny – čehož jsem dosáhl s mým Dyson Airwrap – a dokonce jsem byl schopen prodloužit svůj styl o další dva dny, než jsem provedl jakékoli úpravy.

Šamponový kondicionér Nue Co
Foto: Jessie Quinn

Opravdu pomáhá růstu vlasů?

Zatímco stále testuji, mnoho zákazníků tvrdí, že složení šamponu a kondicionéru Nue Co. skutečně pomohlo s růstem. Jeden nakupující píše: „Mám dlouhé, husté, rovné vlasy, které dříve snadno vypadávaly. Po přechodu na Supa Thick Shampoo se má pokožka hlavy cítí zdravější a vlasy jsou silnější. Vlasy jsou po celém těle hladší, s menším krepatěním a mnohem menším vypadáváním vlasů. A moje oblíbené vylepšení je znatelnější objem.“

Další řekl: „Po každodenním používání tohoto dua šamponu a kondicionéru po dobu pouhých dvou týdnů jsou moje vlasy mnohem hustší a hladší! Budu doporučovat!”

Hlavní složky šamponu a kondicionéru jsou: Červené řasy a vitamín B5. Červené řasy mají přirozený protizánětlivý účinek (ideální pro mastnou pokožku hlavy). A lupy) a reguluje, jak Dr. Graf vysvětluje, přírodní oleje pro vyváženější pokožku hlavy. A podle Dr. Graf Vitamin B5 posiluje a vyživuje vlasový folikul, což může podporovat růst vlasů. Zejména tyto dvě složky a složení jako celek společně zajišťují zdravý mikrobiom pokožky hlavy a vytvářejí ideální prostředí pro zdravé vlasy. „Zdravý mikrobiom pokožky hlavy chrání folikuly před patogeny, plísňovými infekcemi, poškozením sluncem a podrážděním,“ vysvětluje Dr. Počet. “Ochrana a podpora zdraví těchto folikulů a pokožky hlavy podporuje silný a zdravý růst vlasů.”

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *