Upřímná recenze od R+Co. Cool Wind pH Perfecting Air Dry Crème

By | September 8, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Devětkrát z deseti si vlasy suším na vzduchu – upravuji je pouze pro zvláštní příležitosti nebo když cestuji mimo od (YKWIM). Není to tak, že by mi úprava vlasů trvala nějak zvlášť dlouho; Je dlouhý a plný – ale v pořádku – takže 10 až 15 minut s mým Dyson Airwrap™ Multi-Styler Complete Long obvykle stačí. Nicméně, když jsem zaneprázdněný, mnohem raději strávím ty minuty uklidňováním své mysli mým deníkem vděčnosti nebo dobrou knihou, než abych je trávil hlazením, narovnáváním nebo natáčením mých pramenů.

Samozřejmě, pokud bych byl schopen dosáhnout ultra hladkých vlasů bez krepatění bez použití tepla, byl bych pro to. Když jsem to věděl, okamžitě mě zaujalo, když jsem se dozvěděl o novém R+Co. Cool Wind pH Perfecting Air Dry Crème (34 USD) – vlasový stylingový produkt určený právě k tomu.

Společnost R+Co. Cool Wind pH Perfecting Air Dry Crème: Co Je To?

Není žádným tajemstvím, že jsem fanouškem R+Co. Od Dallas Biotin Thickening Treatment a Dallas Thickening Spray po Balloon Dry Volume Spray a Rodeo Star Thickening Style Foam, jsem velkým fanouškem. Co mě na značce nejvíce fascinuje, kromě sýrového balení a lákavých vůní, silné ingredience a vynikající stylové výsledky.

Vlasová kúra je navržena pro ohromující účinky (nepřeháním!). Air Dry Crème, obohacený o hydratační a změkčující výtažky z meruněk a melounu, ochranný sójový olej, mangové máslo a polymer zabraňující krepatění vlasů, který zvyšuje lesk (nevyžaduje aktivaci teplem), je Air Dry Crème navržen tak, aby styling byl co nejjednodušší. i bez horkých nástrojů.

Foto: Rebecca Norris

Moje upřímné výsledky (a názor)

Jako zarytý fanoušek Color Wow Dreamcoat (teplem aktivovaný stylingový sprej, který uhlazuje vlasy a eliminuje krepatění) jsem byl k procesu narovnání trochu skeptický. sušený na vzduchu Krém by mohl fungovat.

Chcete-li vidět, jak dobrý R+Co. Cool Wind pH Perfecting Air Dry Crème dělá své kouzlo, vlasy jsem si umyla a upravila pomocí oblíbeného R+Co Dallas Biotin Thickening Shampoo and Conditioner a vysušila jsem si vlasy ručníkem. Namísto sprejování na jeden z mých oblíbených bezoplachových kondicionérů (obvyklá nutnost pro mé jemné vlasy náchylné k zacuchávání) jsem si do pramenů od kořínků ke konečkům vmasírovala malou kapku Air Dry Crème a nechala působit 30 minut. sekund a protáhl to skrz. Pokud vám řeknu, můj mokrý kartáč mi bez námahy klouzal po vlasech.

r+co zip před a po
Foto: Rebecca Norris

Tuba říká, že je třeba aplikovat krém a styl podle potřeby. V jednom případě jsem si rozcuchala prameny, abych dosáhla více plážového vlnového vzhledu; V jiném případě jsem to jen hladce a rovně kartáčoval a nechal zaschnout tak, jak je. Právě ta druhá technika mi přišla tak působivá. Po vmasírování tohoto stylingového produktu vypadaly moje vlasy neuvěřitelně hladce a bez krepatění. Bylo to skoro, jako bych to sfoukl svým Dysonem. (Moje suché konečky na fotce ignorujte, zoufale potřebuji ostříhat. Místo toho se zaměřte na hladké kořínky a střed.) Stačí říct, že je to jen další R+Co. produkt získat mou pečeť schválení.

Beru to pryč

Pokud hledáte jediný vlasový stylingový produkt, který přináší skvělé výsledky a zjednodušuje vaši rutinu, R+Co. Je to Cool Wind pH Perfecting Air Dry Crème. Snadno se používá, manévruje se různými způsoby, krásně schne a zanechává svěží unisexovou vůni, která vám sklidí komplimenty od každého, kdo ji přičichne.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *