Upřímná recenze řasenky Huda Beauty „1 Coat Wow!“

By | September 13, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Víte, jak lidé mluví o tom, jak husté nebo jemné mají vlasy? No, jsem přesvědčen, že určitý typ vlasů ovlivňuje víc než jen vlasy na hlavě. Můj argument? Stejně jako mé jemné, ploché vlasy, ani mým řasám chybí objem a plnost. Dobře, možná to není 100 procent pravda (mnoho vláken na Redditu o tom diskutuje), ale stále je škoda, že jen pár vrstev řasenky vám nemůže získat skvělé řasy, které dokáže tolik lidí.

Jasně, aplikace řasenky absolutně ztmaví, zvedne, prodlouží a dodá objem mým ultralehkým řasám, ale počet vrstev, které je obvykle potřeba k dosažení velkého dramatu, je často tíží i s produktem, takže na konci dne (resp. v noci), buď zmizely, rozmazaly se mi na víčkách, nebo obojí. Když to vím, jsem skoro v bodě, kdy se spokojím s tím, že si plácnu jeden nebo dva kabáty řasenky a říkám tomu den – jsou to, co jsou, víš? Ale co kdyby existovala řasenka, která dokáže dodat pozoruhodnou pigmentaci, délku, objem a oddělení pouhým jedním nebo dvěma tahy? To by byl sen, ne? Opravdu – a teď díky Huda Beauty 1 Coat WOW! Extra objem a liftingová řasenka za 23 dolarů, to je také realita.

Moje upřímná recenze Huda 1 Coat Wow! řasenka

Tady je to, co se mi na této řasence líbí: Růžová trubice je dodávána s kartáčkem, který má na jedné straně tvar přesýpacích hodin a na druhé mírně zakřivený, takže nanášení každé řasy je hračka. Díky unikátně tvarovanému oboustrannému kartáčku lze hůlkovou aplikaci také snadno přizpůsobit vašim horním a spodním řasám tak, aby štětinky nezahlcovaly vaši linii řas.

Z tohoto důvodu jsem zjistila, že tato řasenka je méně náchylná k shlukování u kořene mých řas, takže každá řasa jednoduše vypadala delší a definovaná, ale nebyla příliš pokrytá produktem. Navíc mi vlastně stačilo jediné namáčení do tuby, aby se natírala každá sada řas – nemusela jsem je neustále znovu namáčet a znovu otírat, což bylo působivé.

Foto: Rebecca Norris

Celkově si myslím, že tato snadno použitelná řasenka je skvělou volbou pro lidi, kteří chtějí dosáhnout pozoruhodné délky a natočení s malým úsilím. Pokud chcete přidat extra objem, nanesení více vrstev jistě pomůže. Jakmile jsem ji však správně nanesla, všimla jsem si, že se mi řasy zdají křehčí a vypadají více pavoukovitě (a samotná řasenka se hůř odstraňuje), proto, jak název napovídá, rozhodně preferuji nanesení pouze jedné nebo dvou vrstev to.

Řasenka Huda Beauty
Foto: Rebecca Norris

Jedna věc, kterou řeknu, je, že i když tato řasenka výrazně prodloužila a pozvedla moje řasy, nenatočila je, jak by naznačovaly klinické výsledky vzorce. Pro mě to však není dostatečně odstrašující. Příště vytáhnu svou kleštičku na řasy Tweezerman ProMaster (24 $), než ji použiji.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *