Upřímná recenze séra Clearstem Bounceback „No Botox“.

By | September 9, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Jako kosmetická novinářka ve svých 30 letech jsem vyzkoušela spoustu produktů péče o pleť, z nichž všechny slibují redukci vrásek, hyperpigmentace a téměř všech ostatních známek přirozeného stárnutí pleti. S tak vychloubačnými výhodami a důvěřivými zárukami je lákavé utrácet za sérum, pleťovou vodu nebo noční krém, bez ohledu na cenu. Také jsem trochu fušoval do injekčního oddělení poté, co jsem několikrát dostal botoxové injekce.

A pak jsem otěhotněla. Okamžitě byla moje předchozí rutina péče o pleť vyhozena z okna a některé z mých oblíbených produktů péče o pleť proti stárnutí a injekční léčby již nebyly k dispozici, protože nebyly doporučovány v těhotenství – nebo při kojení, které jsem v minulosti používala. 10 měsíců. Netřeba dodávat, že jsem hledala špičkové produkty péče o pleť, které skutečně dělají to, co říkají, že dělají v oddělení proti stárnutí – a zároveň jsou bezpečné pro použití při kojení.


Odborníci v tomto článku

  • Brendan Camp, MD, dvojitě certifikovaný dermatolog a dermatopatolog v lékařské dermatologii a kosmetické chirurgii

Takže když jsem náhodou narazil na Clearstem’s Zoom BOUNCEBACK™ No Botox Serum, naskočily mi uši. Ačkoli jeho tvrzení znělo příliš dobře, než aby to byla pravda, jeden pohled na seznam hrdinských složek produktu, který nezahrnoval retinoidy zakázané během těhotenství nebo kojení nebo kyselinu salicylovou, dával smysl.

Clearstem, Bounceback „No Botox“ sérum – 98,00 $

  • Účinně minimalizuje hyperpigmentaci a jemné linky
  • Výsledky jsou viditelné již po dvou týdnech
  • Vůně je příjemná
  • Zanechává pěknou texturu
  • Složky jsou méně agresivní než tradiční retinolové produkty
  • Není tak účinný jako botox
  • Drahý

Co je na tom tak působivého?

Toto sérum obsahuje tři peptidy, které synergicky působí v boji proti známkám stárnutí, včetně kmenových buněk a přírodních rostlinných látek, jako je Reishi a B5, a také směs růstových faktorů, peptidů a kmenových buněk odvozených z kolagenu. „Peptidy jsou stavební kameny bílkovin. Přidáním kožních proteinů, jako je kolagen a elastin, mohou obnovit pevnost a pevnost pokožky,“ vysvětluje Brendan Camp, MD, dermatolog z Manhattanu z MDCS Dermatology. “Tento produkt také obsahuje arganový olej, který poskytuje antioxidační vlastnosti, chrání pokožku před volnými radikály a poskytuje významnou hydrataci.”

Moje upřímné myšlenky

Využil jsem příležitosti to vyzkoušet – a nebyl jsem zklamán. Když jsem poprvé nanesla toto sérum, které lze používat ráno i večer, okamžitě jsem cítila, jak se moje pleť uvolňuje a napíná. Má jemnou, příjemnou vůni, která není chemická, ale ani příliš vonná. Super rychle se vstřebal a zanechal na mé pokožce hezkou záři bez lesku, které je těžké dosáhnout s typickými produkty proti stárnutí s vysokým obsahem změkčovadel. Okamžitě se mi líbilo, jak se moje pleť cítí v přítomnosti a byla jsem nadšená, co to časem udělá.

Sérum jsem začala používat dvakrát denně – jednou ráno a jednou večer. Všiml jsem si jistého podráždění – zejména loupání na mém nose – a tak jsem se rozhodl omezit používání tohoto produktu každý druhý den. To se pro mě ukázalo jako správná dávka. Asi po dvou týdnech jsem si všiml, že moje pleť celkově vypadá odpočatě, lehce rozjasněná a zdravější. Největším zlepšením však nebylo zmenšení skutečných vrásek, ale spíše snížení hyperpigmentace, nešťastného vedlejšího účinku těhotenství, který jsem chtěla minimalizovat. Absolutně jsem milovala výsledky, které mi tento produkt poskytl s rovnoměrnějším tónem pleti.

Před:

před Klarstammem
Foto: Jenn Sinrich

Po:

podle Clearstema
Foto: Jenn Sinrich

Řekl bych, že dokáže zázraky skutečného botoxu? Rozhodně ne; Řekla bych však, že dosahuje toho, co málokterý produkt pro místní péči o pleť dokáže, a to je výrazné snížení výskytu statických vrásek (takových, které pronikají hlouběji do pokožky). Také jsem si všiml, že poskytuje podporu kolagenu (moje pleť byla pevnější a vypadala mladistvěji), což dává smysl, protože obsahuje kolagen i elastin, dvě aminokyseliny, které přirozeně ztrácíme, jak stárneme.

Celkově bych toto sérum doporučil téměř každému, zejména těm, kteří chtějí zachovat péči o pleť proti stárnutí bez intenzivnějších ošetření, jako je retinol a injekce.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *