Upřímná recenze stabilizačního opravného krému Dermalogica

By | September 8, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Jako někdo s citlivou, smíšenou pletí se sklonem k zarudnutí váhám, zda vyzkoušet jakýkoli starý hydratační krém, který mi přistane na stole. (A věřte mi, existují mnoho Díky mé práci beauty spisovatelky.) Dermalogica je však značka, kterou většinou bez váhání vyzkouším. Je to jemná, profesionální péče o pleť bez umělých parfemací (známý spouštěč u lidí s citlivou pokožkou). Navíc je podporován Mezinárodním dermálním institutem. Samozřejmě, když jsem slyšela o novém Dermalogica Stabilizing Repair Cream (64 $), musela jsem ho okamžitě vyzkoušet.

Stabilizační opravný krém Dermalogica: Čím je výjimečný

Stabilizační opravný krém od Dermalogica objeví se jako generický hydratační krém bez parfemace. Obal je prostý a krém samotný nemá žádnou vůni. Pokud byste to měli posoudit pouze na základě těchto dvou věcí, mohli byste si myslet, že je to nudný produkt péče o pleť a že existuje něco lepšího. Oh, ale jak se mýlíš.

Tento jemný, pokožku milující krém obsahuje hydratační glycerin, zklidňující jojobový olej a kořen Boerhavia diffusa, zklidňující komplex ceramidů a protizánětlivý extrakt z Centella Asiatica. Navíc má vysoké procento bambuckého másla, které mu dodává okluzivní účinek, díky čemuž je skvělým hydratačním prostředkem k vrstvení produktů péče o pleť při běžném šlehání.

Moje upřímná recenze

Tento hydratační krém je dodáván v krátké, široké lahvičce s pumpičkou. Zatímco některé krémy vyžadují několik pump k ošetření obličeje, Dermalogica Stabilizing Repair Cream distribuuje více než dostatek produktů pro váš obličej a dokonce i část vašeho krku v jediném pumpování. Abych však dostatečně zakryl obličej, krk a hrudník (jak derms doporučují s jakýmkoliv obličejovým produktem), používám 1,5 až 2 pumpičky.

Můj první dojem z textury tohoto krému byl takový tlustý. Jakmile jsem si ho však začal vtírat do kůže, všiml jsem si, jak je mírný a beztížný. Přestože je tento krém bohatý a vyživující, vstřebává se do pokožky tak snadno, že se nemusíte bát, že zanecháte zbytky nebo budete čekat, až zaschne – ne v případě, že je to jediný produkt, který nanášíte, nebo pokud je příliš nanášen na jiné. produkty na péči o pleť. Když už jsme u toho, zjistila jsem, že mi to samo o sobě výrazně hydratuje a zklidňuje pleť, ale ještě působivější je, když ho nanáším na můj retinol a exfoliační kyseliny, protože moje pleť už při těchto použitích není ani trochu citlivá. (V minulosti jsem při úpravě pleti pozoroval zarudnutí.)

Dermalogica Stabilizing Repair Cream je skutečně krém na uhašení žízně, namáčení pokožky a zklidňující pleť, jaký jsem nikdy předtím neviděl. Nejlepší ze všeho je, že opravdu zklidňuje moji pleť se sklonem k zarudnutí (z čehož se ve skutečnosti vyklube růžovka, to už je co říct). Ráda ho používám samostatně, jako doplněk k intenzivnější péči o pleť, když mám pokožku vysušenou po plavání v bazénu a po dlouhých dnech na lodi, když mám pleť drsnou od slunce a větru. Mohu si jen představit, jak vynikající bude tato formule, až se venku ochladí, zvláště v zimě. Nepochybuji o tom, že odejdu s prázdnou, a pokud ano, nebudu mít žádné výčitky a utratím přes 60 dolarů za hydratační krém. To je tak dobré.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *