V podpaží jsou potničky, které zabraňují skvrnám od potu

By | September 11, 2023

TVětšina mého šatníku je černá, protože a) jsem neustále znuděná Ryba a b) když si vezmu něco světlejšího než tmavé uhel, potím se přímo pod podpaží. Chtěli byste slyšet něco ještě tragičtějšího? Jednou jsem si vzal krásnou vintage hedvábnou košili s knoflíky na písničku, ale nikdy jsem ji nemohl nosit, protože je to velbloud. Skvrny od důlků se objevují během doby, kdy si ji obléknu, popadnu kabelku, hledám klíče (které skončí v kabelce) a dostanu se ke dveřím. Takže košile leží v mé skříni a čeká na den, kdy ji budu moci nosit. Ukázalo se však, že moje zásilka potu podpaží z Amazonu dorazí za dva dny. Pojďme to společně rozbalit.

Poprvé jsem se dozvěděl o těchto vložkách absorbujících pot – kde jinde – prostřednictvím TikTok. Uživatelka Meg Turney (profesionální streamerka a cosplayerka s více než 750 000 sledujícími jen na Instagramu) zveřejnila videoreportáž o tom, že potítka v podpaží se běžně používají na filmech a televizních přijímačích k ochraně herců před skvrnami na krabici.

@megturney#stitch with @gusandgabi #greenscreen #PepsiApplePieChallenge Potní polštářky jsou jedna věc – tato znalost je vítána.♬ FEEL THE GROOVE – Queens Road, Fabian Graetz

„Pokud někoho uvidíte v televizním studiu a má na sobě košili, devětkrát z 10 bude mít jednu takovou uvnitř,“ říká. Snadno se používají: sloupněte zadní stranu, nalepte je do oblasti podpaží vašeho oblečení a nechte je působit jejich hollywoodské kouzlo (nasají váš pot v podpaží). Pomáhá otočit košili naruby. Před praním si je sundejte, protože podle Turneyho “je to tak bolestivé.”

Po nalezení produktu na Amazonu jsem se podíval na recenze, zda jsou dostupné Přesně řečeno práce. Upozornění na spoiler: dělají.

„Když jsem viděl něco, co vypadalo jako slipové vložky, moc jsem tomu nevěřil, ale chlapče, tihle špatní kluci fungují,“ říká jeden recenzent. „Celý den jsem se bála, že to nebude fungovat a budu se přes halenku potit, ale ne, podpaží bylo mokré, ale halenka byla suchá.“ Někteří recenzenti poznamenávají, že po sejmutí mohou zůstat zbytky lepidla. Tomu však můžete předejít tím, že je ihned po použití sundáte a nenecháte je na oblečení přes noc.

„Mám docela fyzicky náročnou práci, kde neustále zvedám činky, hýbu rukama a potím se. Ty mi zůstanou po celou směnu a už nemám trapné skvrny od potu,“ říká další recenzent. Prodáno.

OH, ahoj! Vypadáte jako někdo, kdo miluje cvičení zdarma, slevy na špičkové wellness značky a exkluzivní obsah Well+Good. Připojte se k Well+, naší online komunitě wellness insiderů, a okamžitě odemkněte své odměny.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *