Vánoční dárky pro péči o pleť, které Derm doporučuje

By | October 2, 2023

WJaký je jediný úspěch, který přináší větší úlevu, než odškrtávání posledního dárku na vašem nákupním seznamu? Připravte si všechny dárky brzy.

Pokud hledáte inspiraci pro rané dárky, certifikovaná dermatoložka Rachel Nazarian, MD, FAAD vysvětluje, proč by sváteční dárky péče o pleť měly být na seznamu přání každého. “[Skin-care products] Dávejte skvělé dárky, protože každý má kůži a každý by se o ni měl starat,“ říká Dr.

Pomozte lidem relaxovat, držet se svých rutin péče o pleť, A Dosáhnout svých cílů pro zářivou pleť? Zní to jako docela fenomenální dárek. Čtěte dále a zjistěte, jaké vánoční dárky pro péči o pleť jsou k dispozici na webu Dr. Osobní seznam přání Nazarian, a pokud se žádné z jejích doporučení nezdá být vhodné pro někoho na vašem seznamu, nebojte se – QVC má nabídky jak na aktuální trendy, tak na dlouhodobé značky v pohotovostním režimu, takže nebudete mít problémy najít nějaké pro každý Najděte dárek (a zároveň ušetřete nějaké peníze).

Nakupte vánoční seznam přání dermatologa

Algenist Genius Liquid Collagen Lip Duo – 39,00 $

Skvělý lesk je *dokonalý* punčocháč – a toto duo séra na rty nezklame. Díky kolagenu a vyživujícímu mikrořasovému oleji toto složení hydratuje všechny rty. Navíc ve spotřebitelském průzkumu 86 procent žen souhlasilo s tím, že jejich rty se po 28 dnech zdají hladší a plnější.

Sunday Riley Morning Buzz Vitamin C 3dílná sváteční sada – 84,00 $

Pokud ve svém životě hledáte opravdového milovníka péče o pleť, toto je luxusní sada pro ně. Vitamin C je jedním z Dr. Nazarianovy oblíbené antioxidanty pro ochranu pokožky a boj proti volným radikálům, říká. „Všem svým pacientům doporučuji, aby každé ráno používali nějakou formu vitamínu C pod opalovacím krémem [help] zachovat jejich kůži.”

Crepe Erase Ultra-vyhlazování body Repair Holiday Set 2 – 59,00 $

Hledáte další dárek pro osobní péči? Dr. Nazarian doporučuje tuto kúru, kterou lze používat jednou týdně. AHA a BHA jsou skvělý způsob, jak zlepšit vzhled textury pokožky, říká. „Kombinace kyseliny glykolové a kyseliny salicylové je známá [help remove] odumřelé kožní buňky a chemický peeling kůže,“ říká.

ELEMIS Rosy Glow Marine Cream SPF 5dílná dárková sada – 79,00 $

Darujte letos SPF s touto sadou od ELEMIS, kterou navrhl Dr. Nazarian obsahuje doporučený ochranný faktor SPF alespoň 30 nebo vyšší a je dodáván s rozkošnou čelenkou. Jedním z jejích oblíbených produktů v této sadě je čistící balzám, o kterém říká, že je to jemný způsob, jak odstranit make-up, nečistoty a bakterie, aniž by pleť zbavoval příliš mnoha jejích přírodních olejů.

Peter Thomas Roth Super-Size Rose Stem Cell Gel Mask Duo – 73,00 dolarů

Jako dárek v lázeňském stylu si pořiďte toto duo růžových masek pro DIY ošetření obličeje celý příští rok. „Líbí se mi kombinace výtažků z růže s dalšími zvlhčujícími složkami, jako je aloe, allantoin a glycerin, což jsou změkčující a zvlhčující látky,“ říká Dr. nazarský. “Je to pěkný obchod na jednom místě.”

Peter Thomas Roth Water Drench Hyaluronic Body Cream Duo – 38,00 $

Jaký význam má kyselina hyaluronová pro pleť? To necháme na Dr. nazarský. “Použití produktu s kyselinou hyaluronovou je snadný způsob, jak hydratovat suchou pokožku,” říká. V zásadě jsou tyto tělové krémy ideální pro každého, kdo by mohl využít zvýšení vlhkosti.

Perricone MD Essential Fx sérum na oční víčka – 125,00 $

Potřebujete dárek pro přítele, který má všechno? Můžeme *téměř* zaručit, že ještě nevlastníte sérum na víčka. “S přísadami, jako je slunečnicový olej a kyselina hyaluronová, se tento produkt… pokouší zlepšit vlhkost, což je skvělý způsob, jak snížit výskyt suchých jemných linek,” říká Dr. nazarský. Děkujeme, že jste si tento rok zkontrolovali svůj seznam vánočních dárků – nyní si zasloužíte chvilku péče o sebe (takže si při nákupu vezměte uklidňující pleťovou masku).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *