Velikosti Bralette jsou omezené – zde je návod, jak dosáhnout dokonalého padnutí

By | September 19, 2023

Myslím, že každý, kdo má prsa, mi dá za pravdu: braletky jsou dar z nebes. Jsou lehké, roztomilé a mnohem pohodlnější než jakákoli podprsenka, kterou kdy najdete. Má to vlastně jen jednu nevýhodu. Na rozdíl od podprsenek, které mají poměrně konzistentní systém velikosti, bralette může být obtížné najít perfektní pad. Ale nebojte se – zde jsou užitečné rady odborníka.

Při nákupu braletky je důležité věnovat pozornost nejen velikosti uvedené na štítku. „Velikost je důležitá, ale tvar je ještě důležitější. “Je důležité pochopit, jak najít styly a siluety, které jsou přizpůsobeny vašemu tělu,” říká Dr. Sapna Palep, certifikovaná dermatoložka a generální ředitelka online prodejce spodního prádla Journelle. „Ne všechny podprsenky nebo bradáče jsou stejné a žádné dvě ženy nejsou stejné. Proto, pokud jde o jednoduchou velikost S/M/L mnoha bralet, může se zdát omezující pro určité rozsahy velikostí a tvary prsou.“

Než si nasadíte braletku, věnujte minutu tomu, abyste nejprve zjistili tvar prsou. „Pokud si všimnete, že se vám bralette zarývá do prsní tkáně, může to znamenat, že máte nahoře plnější prsa. Na druhou stranu, pokud si všimnete, že vaše košíčky zejí, můžete být nahoře plošší,“ říká Dr. Palep. „Toto jsou jen dvě varianty tvarovače prsou a je důležité znát ten váš.“ Jakmile budete znát svůj tvar, můžete hledat styly a kvality bralette, které vám vyhovují.

Podle Dr. Palep svou postavu:

  • Pro plná a kulatá prsa (všude plno), zkuste trojúhelníkové tvary ponoru
  • Pro Prsa ve tvaru slzy (úplné níže), vyzkoušejte roztomilé siluety demi
  • Pro kompaktní prsa (malé košíčky, kde nosíte svou plnost vysoko), vyzkoušejte rozměrné strečové tkaniny nebo tvarované vycpávky
  • pro prsa široce rozložená (plnost na bocích), vyzkoušejte jemně zakřivené kostice a velkorysé rozpěrky
  • Pro štíhlá prsa (Výplň dole, ne tak těsná), zkuste použít ploché poloskořepiny nebo látkové potahy
  • Pro asymetrická prsa (Jedno prso je větší než druhé), vyzkoušejte strečové látky nebo modely s ploššími obrysy

Kromě nalezení správné braletky pro váš tvar prsou existuje několik dalších vlastností, které můžete hledat, abyste dosáhli skvělého padnutí. „Komponenty, které tvoří skvělou braletu, jsou pevné košíčky, přiměřená podpora, kvalitní švy a dobře padnoucí pásek,“ říká Dr. Palep. Jakmile najdete ten správný styl a vlastnosti, které vám přijdou nebeské a padnou vám, už se nikdy nevrátíte k základním velikostem S/M/L.

Nyní, když máte svou perfektně padnoucí braletku, zde je návod, jak ji zabalit na další cestu:Zde je návod, jak nakupovat podprsenky a spodní prádlo podle dermatologa. Pak zjistěte pět největších mýtů o podprsenkách.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *