Výhody použití vazelíny na nehty od manikérky| Dobře + dobře

By | September 16, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Rádi byste svým nehtům (ale i rukám a nohám) věnovali trochu péče navíc? Nemusíte utrácet jmění za odborníkem schválené ošetření. Řešení se už možná povaluje ve vaší koupelně.

Požádala jsem Vivian Nguyen, manikérku z Nail Lounge of La Jolla v La Jolla v Kalifornii, aby se podělila o svůj oblíbený produkt – ten, který pravidelně používá pro silné nehty, zdravou kůžičku a hebkou pokožku na rukou a nohou. Tip: Stojí méně než čtyři dolary, existuje již 150 let a téměř jistě je součástí vaší pravidelné kosmetické rutiny. Hádáte správně – vazelína.

“Lidé si myslí, že potřebují luxusní produkty, séra nebo nástroje pro své nehty, ale většinou jednoduché je lepší a nemusíte utrácet spoustu peněz, abyste dosáhli dobrých výsledků,” říká Nguyen. „Vazelína funguje tak dobře na tolik věcí. Používám je doslova pořád.“Ukázalo se, že tato oblíbená manikérka je také oblíbená na kůži – a Americká akademie dermatologie podporuje Nguyenovo doporučení pro použití na kůžičku. “Pomáhá vaší kůžičce, udržuje vaše ruce a nehty zvlhčené a funguje lépe než odstranění mozolů, pokud si jej nanesete na nohy a nosíte ponožky přes noc,” říká Nguyen. “Nejlepší na tom je, že je cenově dostupný a pravděpodobně už je ve vaší lékárničce!” dodává.

Vzhledem k povaze jejich práce jsou jejich ruce a nehty vystaveny neustálému proudu chemikálií a produktů, které mohou být velmi drsné. „Vazelína, nebo vlastně vazelína, je to, co používám k udržení zdravých nehtů a pokožky na rukou. Tohle je nejlepší.”

Zatímco značka Vaseline nabízí různé produkty, Nguyen doporučuje klasickou vazelínu. Je všestranný, vhodný na nehty, ruce a nohy a lze jej použít k hojení ran, léčbě mrtvice a mnoho dalšího. Za pouhé 4 dolary za kus se skutečně vyplatí investice.

Také byste chtěli mít prsty na nohou v nejlepší kondici? Podívejte se na video níže, kde se dozvíte o nejlepší domácí pedikúře, kterou si můžete za peníze koupit.

Chcete více informací o kráse od našich redaktorů? Sledujte náš instagramový účet Fineprint pro nejlepší tipy a triky.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *