Vylepšete svou dívčí procházku pomocí zesilovačů – zde je návod

By | October 28, 2023

MJejí manžel, Kenny, je divoký hasič z U.S. Forest Service a na začátku každé sezóny musí on a jeho posádka dokončit to, čemu se říká „test batohu“: Musí vyšlápnout tři míle přes tři míle za 45 minut s 45 minutami. -kilový batoh nebo méně, aby se ujistili, že mají nezbytnou způsobilost k provádění práce.

Myšlenka na pěší túru nebo batoh s batohem na zádech však již není jen pro hasiče nebo vojáky. Trend je na vzestupu (s více než 20 miliony zhlédnutí na TikTok) posouvat jednoduchou chůzi na další úroveň. Proto jsem se chtěl naučit, jak rucking zlepšuje kondici a jak začít. Zde je to, co jsem zjistil:

Fitness výhody Ruckingu

Rucking kombinuje silový trénink a kardio fitness s nízkým dopadem pro vysoce všestranný trénink.

Jakmile si batoh nasadíte a začnete chodit, okamžitě ucítíte silnější bušení v hrudi. „Batoh (nebo těžká vesta) klade větší tlak na vaše tělo, a tím vyvolává vyšší srdeční frekvenci,“ říká Steve Stonehouse, CPT, ředitel školení a zkušeností ve společnosti BFT. „Namáhat kardiovaskulární systém nebo dělat kardio není jen o tom, jít si zaběhat nebo sprintovat na kole. Všechno je o tom, jak zvýšit tepovou frekvenci – a když sebou škubete, určitě to dokážete!“

Neprospívá však jen vašemu srdci. Třením také posilujeme všechny svaly, které při chůzi používáme. „Zvláštní váha a odpor nutí vaše nohy, záda, ramena a jádro, aby zůstaly zapojené a pracovaly po celou dobu,“ říká Stonehouse. Ano, je to tak: Rucking je jedním ze způsobů, jak proměnit chůzi v trénink břicha.

Stonehouse říká, že celkově může rucking zatěžovat vaše tělo mnohem méně než jiné populární formy kardia, jako je běh nebo HIIT lekce. A jedním z nejlepších aspektů tohoto fitness trendu je jeho flexibilita. “Můžete snadno upravit úroveň obtížnosti této aktivity,” říká. “Ať zvýšíte nebo snížíte váhu svého batohu / zátěžové vesty nebo upravíte tempo, je to snadné a okamžité.”

Jak začít škubat

Láká vás tento trend vyzkoušet? Máme pro vás dobrou zprávu: „Když umíš běhat, umíš makat,“ říká Stonehouse.

Toto jednoduché cvičení s nízkým dopadem je stejně snadné jako přidání malého závaží (jako jsou knihy, plechovky od polévky nebo činky) do dobře padnoucího batohu nebo oblékání tradiční zátěžové vesty, než vyrazíte ze dveří. Stonehouse doporučuje možnost vesty, protože zajišťuje rovnoměrné rozložení váhy a příliš nezatěžuje vaše záda – a eliminuje možnost špatně padnoucího batohu. Je však vyšší šance, že vám ve skříni visí batoh navíc. Ujistěte se tedy, že váhu rozložíte co nejrovnoměrněji po celé tašce a udržujte popruhy rovné.

„Batoh nemusí být na začátku nijak zvlášť těžký,“ říká Stonehouse. “Příliš o tom nepřemýšlej, prostě jdi.” Spousta lidí na ruckingu miluje to, že je extrémně levné (ne-li zdarma) a můžete jít kamkoli a kdykoli.”

A co je nejdůležitější, nenechte se zastrašováním zastavit v dosažení další úrovně tímto způsobem. „Technologie a moderní vymoženosti jsou navrženy tak, aby nám usnadnily život,“ říká Stonehouse. “Proto nemohu dostatečně zdůraznit, jak důležité je pravidelně dělat věci, díky kterým se cítíte silní.” Tento pocit je silnější, než si dokážete představit, a bude trvat déle, čím více ho budete dělat.”

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *