Vyzkoušejte Hanni Cocoon Cleanse jako náhradu tělového mléka

By | October 20, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Řekněme to samozřejmé: na kusu mýdla je něco přirozeně nesexy. Je to ekvivalent Wonder Bread vaší sprchové rutiny – udělá práci, ale zanechá něco, co chcete. Jak již bylo řečeno, skromnému mýdlu by rebranding určitě prospěl.

Zde je dobrá zpráva: S novým Hanni Cocoon Cleanse (18 dolarů) včerejší mýdlo konečně dostává tolik potřebnou změnu. Ale je to mnohem víc než jen to.

Hanni, Cocoon Cleanse – 18,00 $

Poznámky k přísadám:

  • Gardenia: Antiseptická rostlina, která detoxikuje vyplavováním škodlivých bakterií.
  • Bambucké máslo: Hydratační olej, který zklidňuje a hydratuje pokožku.
  • Fermentovaný enzym z cukrové třtiny: Přírodní deodorant, který zanechá pokožce pocit (a vůni) svěží po celé hodiny.
  • Koncentrované sérum bez obsahu mýdla s bohatou pěnou
  • Klinicky testováno na alergie a citlivou pokožku a schváleno dermatology a gynekology
  • Dodává pokožce vlhkost a vláčnost, aniž by ji stahoval
  • S hodnotou pH 5,5 je ideální pro čištění intimních partií bez narušení lipidové bariéry pokožky.
  • Může být hrubý, pokud není správně skladován

Ve skutečnosti je „mýdlo“ zcela nesprávné pojmenování, protože to vůbec není mýdlo. Tradiční přísady mýdla jsou drsné a zbavují pokožku jejích přírodních olejů, takže je napnutá a pokrytá zbytky. Cocoon Cleanser nahrazuje nevýrazné mýdlo koncentrovaným sérem, které poskytuje stejnou hloubkovou péči o pokožku, jakou poskytujeme našemu obličeji.

Místo skutečného mýdla čisticí prostředky na kokosové a rostlinné bázi jemně smývají nečistoty a nečistoty, zatímco gardénie působí jako antiseptikum, detoxikuje pokožku tím, že splachuje škodlivé bakterie (a dodává složení tlumený, žvýkačkově růžový odstín). Složení také obsahuje fermentovaný enzym z cukrové třtiny, přírodní deodorant, který udržuje pokožku svěží a svěží po celý den, a odbornou směs šťávy z listů aloe, bambuckého másla a květu heřmánku pro zklidnění a hydrataci pokožky.

Je schválený dermatologem a testován na alergie, takže je bezpečný i pro ty nejcitlivější typy pleti a má ideální pH 5,5, takže si můžete být jisti, že nenaruší lipidovou bariéru vaší pokožky. Navíc je gynekology oceněn zlatou hvězdou, protože je dostatečně bezpečný pro použití v intimní oblasti.

Luxusní tělová tyčinka začíná jako mléčné sérum a rychle pění do bohaté (troufám si říct, že skoro jako kokon) pěny, která okamžitě zjemňuje pokožku. A tato hustá pěna z něj dělá skvělou náhradu krému na holení pro jakékoli holení ve sprše – což je užitečné zejména pro ty z nás, kteří neustále zapomínají doplňovat své dlouho vyprázdněné plechovky (ehm, já). Největší důvod, proč milovat tuto jednorázovou tyčinku, je však to, že hydratuje pokožku natolik, že můžete vynechat svá tělová séra a mléka po sprše – jednoznačné plus pro každého, kdo má málo Chcete ušetřit minuty času tvé ráno.

Je to opravdu pocit, že dělá víc než jen mytí. Možná vás zanechá čistější, ale nadýchané bublinky také poskytují hlubokou výživu a hydrataci a zanechávají pokožku vláčnou. A protože mi nahrazuje sprchový gel, krém na holení, dámský čisticí prostředek, tělové sérum a tělové mléko, mám ve sprše mnohem více místa – a mnohem více času na pěnění a oplachování.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *