Vyzkoušejte toto cvičení na tyči s nízkým dopadem od Alicie Sokol

By | September 16, 2023

HCvičení ve vysoké intenzitě je skvělé – miluji HIIT – ale někdy vám to tělo prostě nedovolí. Možná jsou vaše kolena pod tlakem a nezvládají vysoký dopad, nebo jste silně těhotná a potřebujete své tělo rozpohybovat trochu jemnějším způsobem. Zadejte nejnovější epizodu Dobré pohyby, Alicia Sokol, majitelka Barre3, sdílí rychlý trénink na barre s nízkým dopadem, který je pro tělo nenáročný, ale účinný AF.


“Dnes vám nabízím cvičení, které se zaměřuje na jádro,” říká. „Je to malý dopad, dojde k úpravám, a to je obzvlášť dobré, pokud to očekáváte, protože nebudeme dělat hluboké výkruty, žádné pokládání na záda, opravdu budeme chránit a posilovat svaly.“ (Samozřejmě , pokud jste těhotná, promluvte si se svým lékařem, abyste se ujistili, že je toto cvičení pro vás to pravé.) Ve skutečnosti není tak snadné najít základní cvičení, která nezahrnují zvraty nebo kliky, takže toto je jedno velké požehnání pro ty, kteří jsou momentálně těhotná – nebo která prostě nebaví práce na břiše. *Zvedne ruku.*

Na tento cvik si sice můžete vzít závaží a malý „mačkaný“ míček na cvičení, ale opravdu potřebujete jen podložku; Sokol vás provede změnami v obou případech. A protože cvičení trvá pouze 17 minut a technicky nevyžaduje žádné vybavení, neexistují doslova žádné omluvy, proč jej vynechat, aniž by došlo k porodu.

Výraz „nízký dopad“ by však neměl být zaměňován s výrazem „jednoduchý“. Sokol dokonce přidává tah, přes který se těžko dostává, takže víte, že si nepřišla hrát. Podívejte se na video, abyste se tlačili (před stisknutím) nebo si jednoduše zaměnili svou břišní rutinu s něčím jiným, než je křupání na kole.

OH, ahoj! Vypadáte jako někdo, kdo miluje cvičení zdarma, slevy na oblíbené wellness značky a exkluzivní obsah Well+Good. Zaregistrujte se do Well+, naší online komunity wellness insiderů, a okamžitě odemkněte své odměny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *