Vyzkoušel jsem Four Sigmatic Coffee pro energii bez jitter-free

By | November 5, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si vsadíte, že si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Nechápejte mě špatně rodino, sotva se něco vyrovná velkému šálku kávy. Ale po vypití příliš velkého množství porcí během intenzivního pracovního sezení se možná cítím příliš úzkostlivě o své vlastní dobro. *Upozorněte na obávané nervozity způsobené kávou.* Velký povzdech.

Přesto musím přiznat, že je nesmlouvavé, aby mi v žilách kolovala alespoň nějaká forma kofeinu, pokud chci přežít den s úsměvem na tváři. Obvykle stačí šálek zeleného čaje bohatého na antioxidanty; ale v pomalých dnech je posilování nutností – a tím myslím vyšší dávky kofeinu. Takže v poslední době, když potřebuji trochu extra povzbuzení (ale ne příliš mnoho), abych se rozjel, sáhnu po Focus Organic Coffee od Four Sigmatic (48 $), která má polovinu kofeinu než běžný šálek kávy. Úlovek? Na rozdíl od běžného šálku kávy tento produkt obsahuje několik dalších přísad, které jsou zásadní pro udržení mé energie (bez jitterů) po celý den.

Foto: Focus Sigmatic

Organická káva Four Sigmatic, Focus – 48,00 $

Hlavní přísady: Káva Arabica, chaga, lví hříva, ashwagandha

K dispozici jako jednorázový nákup od 48 USD nebo jako předplatné od 39 USD.

  • Zvyšuje energii přibližně polovičním množstvím kofeinu než běžná káva
  • Ve směsi s adaptogeny podporujícími soustředění, jako je Ashwagandha, Lion’s Mane a Chaga
  • Nezpůsobuje nervozitu
  • USDA organické
  • Bez lepku, bez cukru a šetrné ke keto

Co je tedy v kávě Four Sigmatic?

Ve Four Sigmatic Focus Organic Coffee najdete mnohem víc než jen kvalitní kávu. Ve skutečnosti je každý kelímek vyroben ze speciální směsi “zaměřovacích” hub, adaptogenů a speciální směsi této značky A Organická káva Arabica. Přesněji řečeno, na jednu porci dvou čajových lžiček je 500 miligramů chaga (houba bohatá na antioxidanty), 500 miligramů houby lví hříva (druh houby s adaptogenními vlastnostmi), 250 miligramů rhodioly (adaptogenní bylina), 125 miligramy ashwagandhy (léčivá bylina) a 125 miligramů mucuna (rostlina běžně používaná v ajurvédské praxi). Existuje také organický prášek z yacónové šťávy, složka extrahovaná z hlíznatých kořenů rostliny yacón a často se používá jako alternativa cukru. Káva Four Sigmatic je také bez lepku a mléčných výrobků, neobsahuje žádný přidaný cukr a je organická certifikovaná USDA.

@foursigmatic Pokud se potřebujete více soustředit, máte problémy se soustředěním v práci nebo hledáte něco, co vám pomůže být produktivnější, hledejte dál. 🍄☕️ #foursigmatic #foursigmaticfocus #foursigmaticfocusblend #houby #hollistichealth #koncentrace #adhdtiktok #productivityhack #focushack ♬ Estetické – Tollan Kim

Kolik kofeinu obsahuje tento poloviční kávový produkt?

Podle Four Sigmatic tento produkt tvrdí, že vám dodá energii s polovinou kofeinu oproti běžnému šálku kávy. Pro srovnání, US Food and Drug Administration (FDA) uvádí, že standardní 8-uncový šálek kávy obsahuje mezi 80 a 100 miligramy kofeinu. (Zatímco 8-uncová porce energetických nápojů a zeleného nebo černého čaje se může pohybovat od 40 do 250 miligramů, respektive 30 až 50 miligramů.) Naproti tomu káva Four Sigmatic obsahuje 65 miligramů kofeinu. To znamená, že ve skutečném stylu Zlatovlásky to není ani příliš mnoho, ani příliš málo; spíše je to tak juuust právoT Množství kofeinu pro většinu příležitostí.

Kromě ideálního množství kofeinu se o tomto kávovém produktu říká, že také podporuje „zvýšené duševní soustředění“ a „dlouhodobou pozitivní náladu“. Je však důležité poznamenat, že tvrzení o tomto produktu nebyla hodnocena FDA, protože se jedná o doplněk stravy, a proto produkt „není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli nemoci“. Pamatujte: „Neexistují žádné právní požadavky, které by vyžadovaly, aby FDA schválila doplňky stravy z bezpečnostních důvodů předtím, než se dostanou ke spotřebiteli.“

Nahradil jsem svou běžnou kávu kávou Four Sigmatic – stalo se zde

Jak jsem již řekl, miluji kávu. Někdy mě ale tento plně kofeinový šálek může nechat v nepříjemném nervovém stavu celé hodiny, což je samozřejmě méně než ideální. I když je bezkofeinová káva nebo dokonce šálek čaje skvělá volba, někdy prostě potřebuji trochu víc. Zde přichází na řadu káva Four Sigmatic. Je to skutečný zachránce, když chci při psaní vypít něco uklidňujícího a uvolňujícího.

Za prvé se mi líbí, jak přímočarý je tento produkt. Dodává se ve velmi pohodlném uzavíratelném sáčku, který si mohu vzít kamkoli s sebou (a obsahuje 30 porcí na nádobu). To také znamená, že se nemusím bát, že by moje jemná kávová zrna zoxidovala nebo zhořkla, protože tento produkt je extrémně stabilní. ne rychle chátrat. Další výhoda? Šálek kávy si připravíte během chvilky – je to doslova instantní káva. Jednoduše vmíchejte dvě čajové lžičky do 250 ml horké vody a máte hotovo. Prášek se téměř okamžitě rozpustí a při pití nezanechává žádné stopy ani nepříjemné hrudky. Ve skutečnosti je pocit v ústech velmi příjemný a extrémně jemný.

Pokud jde o chuť, tento středně pražený kávový produkt Arabica má karamelové tóny a pokud budu upřímný, trochu jde daleko. Přestože je vůně, která má zemitou, sladkou vůni připomínající vývar z kostí a sójovou omáčku, poměrně silná, chuť je mnohem tlumenější. A na rozdíl od některých jiných instantních kávových produktů, které jsem v minulosti vyzkoušel, je tento mnohem méně kyselý a zjistil jsem, že mi hodně pomáhá zažívání.

Nejvíc se mi však na tomto produktu líbí ten pocit klidu a soustředění, který cítím pokaždé, když ho vypiji. Jakmile dosáhnu tohoto příliš kofeinového stavu s běžnou kávou, všechny sázky jsou pro mě pryč a je téměř nemožné znovu získat koncentraci. Přesto se zdá, že s tímto produktem nikdy nespadnu do této pasti (možná hraje roli směs adaptogenu nebo nižší obsah kofeinu…nebo obojí?). Přestože se (téměř) vždy najde místo pro mé milované vysoce kofeinové špinavé čajové latté, poloviční káva od Four Sigmatic se hodí mnohem lépe, pokud má prostě více kofeinu. není řešení.

Registrovaný dietolog vysvětluje výhody adaptogenů a ashwagandhy:Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *