Vyzkoušel jsem Mini Dew Electrolyte Powder od Moon Juice

By | September 9, 2023

WI když jsem obecně ten typ člověka, který hledá jídlo, aby si doplnil zásoby živin na celý den, zjišťuji, že je téměř nemožné zůstat dobře hydratovaný – a tak často, jak s sebou všude nosím svůj 40uncový Stanley Cup, Málokdy se mi stane, že se dostanu k dokončení celé té zatracené věci.

To je důvod, proč jsem byl obzvláště nadšený z nejnovějšího produktu Moon Juice, Mini Dew (44 $, k dispozici také na Amazonu), denního doplňku dva v jednom s elektrolyty a multiminerálním práškem na podporu hydratace a funkce mozku. (Jsou také tvůrci Magnesium-Om od Moon Juice (42 $), klíčové složky oblíbeného koktejlu Sleepy Girl společnosti TikTok.)

Vzhledem k tomu, že jsem tak miloval produkt Moon Juice na bázi hořčíku, moje očekávání od Mini Dew nebyla příliš vysoká. TL; DR? Moje očekávání byla překročena – tento produkt zcela stojí za investici a pomohl mi zvládnout HIIT tréninky, které jsem absolvoval protrpět test tento měsíc.

Foto: Moon Juice

Díky čemu je Mini Dew od Moon Juice tak skvělý

Pusťme se do toho. Na rozdíl od mnoha jiných elektrolytických prášků na trhu obsahuje Mini Dew více než 72 iontových stopových minerálů a pět chelátových esenciálních minerálů (větší biologická dostupnost) pro podporu mozkových funkcí, nálady a zotavení, to vše s nulovými gramy cukru, což je zlomek obsahu sodíku obsaženého v jiné elektrolyty a vyrobené ze 100% sledovatelných přísad. To vše zní velmi slibně, ale co to pro nás vlastně znamená?Podle zakladatelky Moon Juice Amandy Chantal Bacon byl Mini Dew vytvořen pro lidi, kteří hledají vysoce kvalitní, bezproblémový produkt bez zbytečných přísad. „Mini Dew byl inspirován potřebou. „Nemohl jsem najít organický elektrolyt bez cukru, který bych mohl denně užívat – nejen proti silnému pocení nebo zvracení,“ říká Bacon. Zakladatel se tedy zaměřil na získávání růžové soli bez mikroplastů a dávkování sodíku pro optimální hydrataci buněk, “spíše než na zvyšování sodíku na úroveň elitních sportovců, která zanechává většinu lidí pocit dehydratace.”

A kdo by neměl rád dobrou BOGO nabídku? „Miluji kombinování návyků, takže jsme z toho udělali produkt dva v jednom kombinací Mini Dew s chelátovými formami draslíku a hořčíku. To znamená, že jde o doplněk elektrolytů A denní, komplexní minerální doplněk se zlatým standardem iontových stopových minerálů a pěti chelátovými esenciálními minerály,“ říká Bacon. To je důležité, protože hořčík je běžný nedostatek živin a nerovnováha elektrolytů může způsobit únavu, malátnost, změněný duševní stav, bolesti hlavy, závratě, nepravidelný srdeční rytmus a svalové křeče. Pět chelátových esenciálních minerálů v Mini Dew je navrženo tak, aby pomáhalo bojovat s touto nerovnováhou.

Moje myšlenky na elektrolytický prášek Mini Dew

I když miluji jiné elektrolytové prášky na trhu, často mi připadají příliš sladké a mají tendenci dráždit žaludek. Mým obvyklým řešením je používat najednou pouze polovinu tyčinky prášku. V tomto ohledu se Mini Dew jasně odlišuje od ostatních. Má velmi příjemnou chuť – chutná jako nádech vodního melounu – a je jen mírně slaná. Představte si čerstvý meloun se špetkou soli, který má díky červené řepě pěkně růžový odstín. Velikost porce je také jen jedna čajová lžička na 12 uncí vody – voda je vysoce zředěná a snadno se pije v několika doušcích. I když dospělí mohou konzumovat až osm porcí Mini Dew za den.

Jak zmínil Bacon, přípravek je dávkován tak, aby poskytoval buňkám optimální hydrataci během každodenních aktivit. Pokud se však věnujete namáhavější činnosti, která by mohla narušit rovnováhu elektrolytů, je úprava dávkování více než snadná. Při testování tohoto produktu po dobu téměř dvou týdnů jsem udělal přesně to. V běžný den, kdy trávím většinu času u svého stolu, přidám jeden (Možná Přidejte dvě) čajové lžičky do mé opakovaně použitelné láhve na vodu a popíjejte celý den. Do své týdenní rutiny jsem však začlenil namáhavější tréninky, včetně dvou poměrně intenzivních HIIT tréninků, kde je extrémně důležité ujistit se, že mám dostatek elektrolytů, zvláště když se zotavuji.

Pokud vím, že se zúčastním lekce namáhavého cvičení, zdvojnásobím svou dávku Mini Dew a dám si asi dvě až tři čajové lžičky, což má podle mého názoru významný vliv na moji energetickou hladinu. Bezprostředně po pití neustále cítím malý příval energie. Ale je to placebo efekt? Upřímně, nejsem si jistý. Ale zdá se, že moje energetická hladina a koncentrace se po konzumaci Mini Dew pokaždé zvyšují, což by mohlo naznačovat, že dělá svou práci.

Největší výhodou tohoto prášku zvyšujícího elektrolyt (IMO) je však to, že mě z něj nebolí žaludek. Opakuji nulu (!), což je v mé přecitlivělé žaludeční knize obrovská výhra. To znamená, že Mini Dew si vydobylo trvalé místo v mé skříni na doplňky a zatím je to (velmi) dobré.

Objevte nejvíce hydratační potraviny podle odborníka na výživu:Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *