Vyzkoušela jsem chladivé a rozjasňující hydrogelové oční masky od Tuly

By | November 5, 2023

SNěco, co byste o mně měli vědět: Nikdy jsem neměl konzistentní plán spánku. I když bych chtěl být jedním z těch lidí s ranní a večerní rutinou hodnou Tik Tok, příliš si cením spontánnosti a nikdy nedokážu odmítnout text “Wyd dnes večer” od svých přátel, bez ohledu na to, jak moc jsem si říkal. Zůstal bych uvnitř. Výsledkem je, že se probouzím mnohem unavenější a nafoukanější, než na co jsem hrdý. A s tak prozíravou prací – jsem neustále na tiskových akcích jako spisovatel na volné noze – to poslední, co chci, je ukázat se a všichni se mě ptát, jestli jsem nemocná. Proto vždy hledám náplasti na oči, zvláště ty, které snižují otoky, jako jsou chladivé a rozjasňující hydrogelové oční masky Tula (22 $ za čtyři páry).

Jsou formulovány s některými účinnými ingrediencemi včetně kofeinu (pro snížení otoků a poskytnutí okamžitého zpevňujícího účinku), glycerinu a niacinamidu (pro rozjasnění a podporu hydratace) a kyseliny hyaluronové (pro vyhlazení pokožky a zabránění vysoušení). Ava Shamban, MD, certifikovaná dermatoložka a zakladatelka AVA MD Dermatology, říká, že ingredience jsou „dobrou směsí pro všechny typy pleti, která zmírňuje otoky, matnost a suchost, které jsou běžné v oblasti pod očima a měly by být dobře snášeny. “všech typů pleti.”

Kromě toho existují prebiotika a probiotika pro zachování dobrých bakterií, posílení mikrobiomu a udržení rovnováhy pH a bariéry vaší pokožky. Pro zklidňující účinky je zahrnut i heřmánek. „Heřmánek obsahuje flavonoidy, [plant compounds that] jsou skvělé pro zklidnění a vyhlazení dehydratované pokožky kolem očí,“ říká Dr. Šamban. “Má také skvělé protizánětlivé vlastnosti.”

Dr. Shamban má rád oční náplasti, protože účinně a rychle uvolňují účinné látky. „Pomáhají utěsnit aktivní složky, aniž by je narušovaly a vystavovaly ovzduší, znečišťujícím látkám nebo jiným faktorům životního prostředí. Kromě toho není nutné žádné tření nebo tahání pod okem k distribuci, protože napomáhá procesu infuze do vrstvy rohovky a epidermis, což umožňuje optimálnější penetraci.

Osobně miluji pásky na oči, protože při jejich nošení mohu dělat více věcí najednou. Poté, co jsem se probudil a uvědomil si, že fámy byly pravdivé: Špatný spánek vede k tmavým kruhům a otokům. Umyla jsem si obličej, nanesla pod oči a pustila se do přípravy snídaně. Pokyny říkají, že před odstraněním nechte Tula’s Cooling and Brightening Hydrogel Eye Masks působit 10 až 20 minut a vymačkejte přebytečné sérum do pokožky pro extra osvěžení. Opravdu se mi líbí, že tyto náplasti nejsou přehnaně lepivé a nekloužou mi z očí jako některé náplasti, když se příliš pohybujete.

I když bych neřekl, že najednou vypadám jako nový člověk, je tu jemný rozdíl, kterého jsem si já, ješitná osoba, která na sebe zírá na každou odraznou plochu, kterou projde, rozhodně všiml. Ve srovnání s některými jinými maskami na trhu jsou to skvělé rychlé řešení před velkou prezentací nebo životní událostí.

Tyto oční masky jsou k dispozici pouze v limitovaných edicích na svátky, takže je nejlepší si je udělat hned teď a schovat je do lednice – chladné teploty také pomohou probudit unavené oči.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *