Vyzkoušela jsem feromonový parfém Viral Pure Instinct

By | September 15, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Jak kdysi řekl Christian Dior: „Vonný parfém o ní prozrazuje více než její rukopis.

Parfémy a vůně hrály po staletí zásadní roli v lidské kultuře, nejen jako forma osobní hygieny, ale také jako označení společenského postavení, vyjádření individuality a přitažlivosti partnerů. Zatímco dobrá vůně byla v západních kulturách vždy spojována s atraktivitou, Pure Instinct Roll-on feromonový unisex parfémový olej (17 $) povznáší umění parfumerie s přidanou podporou feromonů speciálně navržených tak, aby vás potěšily v každém smyslu slova, neodolatelná vůně. , na novou úroveň.

Poté, co tento virální parfém zachvátil internet prostřednictvím TikTok a získal více než 100 milionů zhlédnutí pro #pheromoneparfume, věděl jsem, že ho musím vyzkoušet na vlastní kůži, abych zjistil, o čem je ten humbuk.

Co je to vlastně feromonový parfém?

Přestože jsou pro TikTok relativně nové, feromony se jako prostředek komunikace v živočišné říši používají již od počátku věků. „Feromony jsou chemické látky produkované zvířaty, které zase ovlivňují chování, fyziologii nebo vývoj stejného druhu,“ vysvětluje Mindy Yang, generální ředitelka Perfumarie. U lidí se předpokládá, že feromony hrají roli při ovlivňování našeho rozhodovacího procesu tím, že mění naši náladu a fyziologické reakce, zejména v sociálních kontextech souvisejících s přitažlivostí a pářením.

@not.kez NEJLEPŠÍ PARFÉM EVER??? #fyp #pheromoneparfume #bestperfume2022 #pureinstinctpheromone #tiktokmademebuyit ♬ Elevator Music – Bohoman

“Přirozené feromony jsou produkovány denně lidským tělem a jsou nejčastěji vylučovány potními žlázami,” vysvětluje Sue Phillips, generální ředitelka společnosti Scenterprises Inc. Předpokládá se, že pot v podpaží (nebo nadměrné pocení v podpaží) poskytuje “chemický podpis”, který je při detekci nečlenem Při vdechování může mít jemné (ale ne život měnící) účinky na lidi a jejich náladu. V nedávné studii vědci zjistili, že dospělí lidé mohou identifikovat svá znečištěná trička mezi 100 stejnými tričky pouze na základě vůně. “Ačkoli existují důkazy, že lidé feromony produkují a reagují na ně, rozsah a povaha jejich účinků zůstává předmětem probíhajícího vědeckého zkoumání a debat,” říká Yang.

I když bych ráda ušetřila peníze za drahé parfémy a deodoranty, nechat se po horkém dni na pláži nebo po horké józe (a když nejsem zapnutá) rozvonět své přirozené vůně, je v podstatě moje vlastní verze voňavého pekla. . To by znamenalo, že sebevědomá puberťačka, která se polila v “Tommy Girl” po hodině tělocviku na střední škole, by souhlasila s tím, že to kluci také nedělají. Naštěstí zde přichází na řadu feromonový parfém.

Parfémový olej Pure Instinct se odlišuje od ostatních vůní na trhu tím, že je kromě lehké a ovocné vůně obohacen o umělé feromony. To znamená, že máte výhodu sladké vůně zároveň Plus Profitujte z dodatečných účinků napodobování přirozeně produkovaných feromonů… aniž byste museli dělat kompromisy ve své každodenní hygieně.

@faithhousley Nikdo mi neřekl, že to bude TAK dobře fungovat!? #fyp #MadewithKAContest #foryou ♬ Lose Yourself Mario Remix – tam jsem to zničil

Co se stalo, když jsem to zkusil?

Když jsem si parfém poprvé nanesla na pleť, zarazilo mě, jak moc mi vůně připomínala rtěnku Strawberry Lip Smacker z 90. let. Zatímco jiné recenze na Amazonu uváděly, že voní lehkou broskvovou vůní, unisex olej je navržen tak, aby splynul s pH vaší pokožky a vytvořil jedinečnou vůni… a patrně 99centová kaplička na čerpací stanici je moje osobní značka. Po experimentování s kombinováním mého nového lektvaru s jinými parfémy a tělovými spreji, jak doporučovali někteří recenzenti, se Sol de Janeiro Brazilian Crush Bum Bum Hair & Body Mist ukázala jako moje vítězná kombinace.

Poté, co jsem prošel nespočet stránek recenzí na Amazonu, které tvrdily, že „tady prší muži“, podrobil jsem parfém konečné zkoušce: Nosil jsem ho kolem muže, se kterým jsem měl sexuální napětí. A ne ledajaký, ale muž, se kterým mě pojilo desetiletí přátelství v době, kdy jsme se oba nedávno odloučili od významných druhých. I když si dovedu představit všechny ty beznadějné romantiky, kteří tam venku utíkají s fantaziemi, realisté se této představě rozhodně vysmívají, protože vědí, že útěk z Azkabanu je pravděpodobně snazší než útěk ze zóny přátel.

Na schůzce mi první objetí vyneslo „Vypadáš dobře“, zatímco zbytek večera následoval podobný tón mlácení našich bývalých a žasnutí nad tím, jak jsou všichni naši přátelé ženatí a mají děti. Ale parfém nebo ne, to je život svobodné třicátnice.

Takže… povedlo se?

I když se otřásání parfémem, který je stejně jedinečný a přitažlivý, jak se vám může zdát příliš dobré, aby to byla pravda, vědci tvrdí, že existuje způsob, jak to šílenství vyřešit, ale výzkum ještě není přesvědčivý. Abych byla upřímná, i když vůně byla příjemná, nemusel by to být nutně první parfém, po kterém bych ve skříni plné jemných vůní sáhla.

Zatímco můj osobní experiment s dalším „potenciálním přítelem“ byl propadák, dostalo se mi pár pohledů, flirtů a nabídek drinků od cizích lidí v baru, což mě zase zvýšilo sebevědomí. I když jsem neměl zrovna pocit, že by tento parfém přitahoval všechny kluky do mé zahrady, myslím, že polovina účinnosti tohoto produktu pochází z placebo efektu – zvýšení sebevědomí, které může pocházet pouze z vědomí, že máte tajný lektvar, který pomáhá vyzařuješ energii podobnou bohyni. Ze seznamu na Amazonu můžete vidět, že tento parfém je prodáván jako „důvěra ve flakon“. A pro mě to bylo přesně ono.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *